Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Формування психологічної готовності працівників закладів освіти до конструктивної поведінки в умовах надзвичайних ситуацій
»
Взяти участь Всі події

Мотиваційний лист "Як отримати бажаного"

Портфоліо

Для кого: Дорослі

02.04.2020

2661

101

0

Опис документу:
Дуже часто, коли бажаємо отримати нову роботу чи підвищення в кар'єрі, нам доводиться писати мотиваційний лист. Я зустрілася з такими труднощами, коли брала участь у розіграші навчальних поїздок. Ось мій варіант мотиваційного листа.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Є три типи вчителів: ті, які пояснюють,

ті, які скаржаться, і ті, які надихають.

Ш.О. Амонашвілі

Добрий день! Вас вітає вчитель, що надихає…Можливо, це звучить досить голосно, та все ж я дотримуватимусь цієї категорії, адже так охарактеризували мене учні. Цей навчальний тур дасть мені можливість отримати нові фахові та організаторські навички.

Звуть мене Липчей Олександра Петрівна, я вчитель початкових класів Білківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Іршавської РДА в Закарпатській області. В школі працюю недовго, а хоча вісім років це і не так мало. За цей час усвідомила, що цією професією живу. Постійно працюю над собою, чого вчу і своїх учнів.

За час педагогічної діяльності брала участь в конкурсі «Учитель року 2017», була учасницею (не)конференції Ed camp, проходила стаціонарні та онлайн курси, вебінари, майстер-класи та тренінги. Цьогоріч успішно пройшла пілотування сертифікації.

У вільний час я відвідую фітнес зал, бо саме спорт дисциплінує і виховує в нас силу волі, багато читаю, подорожую, веду свій власний блог з педагогічної діяльності (https://lipcheialex.blogspot.com/)

З вашою програмою я познайомилася нещодавно, проте дуже хочеться стати її часточкою. Дуже важливо знайти по життю однодумців, людей, які б разом з тобою хотіли вносити та реалізовувати зміни, впроваджувати сучасні методики навчання. Хочу вчитись та навчати. надихати вчителів початкових класів й тим самим внести особистий вклад в те, щоб  шкільна реформа стала з красивої правильної концепції красивою реальністю.

Дякую за увагу! Зі свого боку обіцяю, що зроблю все можливе, щоб виправдати вашу довіру.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.