Моменти відродження віри дітей

Опис документу:
Проведене дослідження морально-духовної вихованості тривало протягом року та дало певні результати,за допомогою яких змогли обрати певну концепцію насичення освітнього процесу пізнавальною,просвітницькою,духовною обізнаністю,формування морально-етичних навичок в житті

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Моменти відродження віри дітей

Проведене дослідження, що тривало протягом року, дало певні результати у вихованні духовності:

  • у дітей значно збільшився обсяг як пасивного, так і активного словника духовного спрямування;

  • у школярів відбулися значні зміни та уточнення уявлень про віру та віруючих людей, про духовність;

  • зменшилася кількість помилок, пов’язаних із неадекватним вживанням слів та висловлювань;

  • діти під час виховного впливу на групових заняттях, в індивідуальних бесідах та при самостійному аналізі літературних та відеоджерел до кінця експерименту навчилися створювати оповідання на запропоновані теми духовного спрямування,;

  • висловлювання стали точнішими, більш розгорнутими.

За час дослідження ми мали змогу спостерігати зміни у поведінці певної категорії дітей. Звісно, перетворення не були різкими та кардинальними, ми на це і не сподівалися. Учні поступово, прикладаючи власні свідомі зусилля, почали контролювати себе у висловлюваннях, у спілкуванні з оточуючими. Звертаючись за порадами до нас, уважно вислуховуючи критичні оцінки щодо неприпустимих дій, вихованці не давали пустих обіцянок, а доводили свою вихованість і духовність вчинками: допомагали маленьким та старшим, гідно виконували свої учнівські обов’язки, брали участь у загальношкільному житті. Якщо ж припускалися помилок, з розкаянням просили вибачення за скоєне.

Наприкінці експерименту іншими стали, звичайно ж, і діти контрольної групи — стриманішими, терпимішими один до одного, уважнішими, добрішими. Раніше, на наш погляд, навіть їх правильні вчинки були не до кінця усвідомленими, адже «так слід чинити». Робили тому, що так говорили дорослі та через боязливість покарань. Тепер ці діти, ознайомившись з основами духовного виховання, придбали той духовний стрижень, який призводить до свідомого вибору своїх вчинків.

Не підлягає сумніву, що саме «жива» література посприяла цьому, допомогла створити інформаційний простір для духовного відродження та становлення нашого колективу.

Ми маємо невичерпні докази зцілювальних властивостей «живої» літератури.. Дійсно, вона впливає на підсвідомість, вона торкається самого серця людини, її душі, яка з народження у нас ХРИСТИЯНКА. Це явище неможливо передати словами, це треба лише бачити і чути.

Ті позитивні зміни, які сталися з досліджуваними дітьми та їх батьками, не зупинять нас на досягнутому, адже ми плануємо продовжувати процес виховання – скільки ще блукаючих у пошуках істини сердець чекають нашої допомоги!

Бажаємо усім відчути задоволення подібне тому, що отримали ми від реального моменту відродження і зміцнення віри в душах вихованців нашого інтернату.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з МАТЕМАТИКИ залишилося:
0
2
міс.
2
6
дн.
0
7
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!