Мої плани на літні канікули "Розмалюй своє літо!"

Опис документу:
Кожна дитина вже зараз планує як буде проводити літні канікули. Але не завжди дитячі плани співпадають з вільним часом батьків. З просторів Інету підібрала тематичні картинки-розмальовки про літо. Також діти можуть поділитися з учителем онлайн своїми мріями про літні канікули.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Розмалюй своє літо!

Влітку я хочу поїхати відпочивати на море. Там, як завжди, буде багато людей. Ми з мамою і братом будемо купатися в теплій воді та засмагати на сонці. Я дуже люблю проводити час на пляжі: грати в волейбол, зариватися в пісок, знаходити цікаві відшліфовані камінці або просто бігати вздовж берега. Коли з моря дме вітер, піднімаються невеликі хвилі. Нам з братом подобається перестрибувати через них. Це дуже весело. У минулому році я навчився добре плавати й пірнати, тож, думаю, мама хвилюватиметься вже менше.

*****************************************************************

Незабаром літні канікули — мій улюблений період року. Наразі мені треба спланувати, як їх провести.

У школі нам дали список творів, які треба прочитати за літо. Щоб встигнути це зробити, я буду кожен день читати по кілька десятків сторінок.

Що ще я збираюся робити влітку? Гуляти у дворі з друзями, кататися на велосипеді, ходити в кіно. Зазвичай ми з мамою і братом щомісяця вибираємося погуляти по центру міста. Обов’язково заходимо в кафе та їмо морозиво. Мама сказала, що за час канікул ми побуваємо в цирку, музеї, театрі. А можливо навіть вирушимо на відпочинок до Карпат.

Отже, як бачите, в мене великі плани на літні канікули. *************************************************************************

Майбутні літні канікули я збираюся провести вдома. До мене приїдуть мої двоюрідні брат і сестра, і ми будемо всі разом ходити на пляж. Я заплющую очі та уявляю, як весело ми проводитимемо там час. Навіть відчуваю, як на морі дуже спекотно, особливо в полудень. Яскраво світить сонце. Пісок на пляжі гарячий. Вода теплувата, тож купатися в ній дуже приємно.

Батьки мого тата живуть у селі. Влітку там дуже добре проводити час. На городі цвітуть різнокольорові квіти, в саду плодоносять дерева. Кожного року там багато зріє ароматних, смачних фруктів: хрустких яблук, запашних персиків.

Дуже цікаво спостерігати за живою природою у полі. Над строкатими квітками літають смугасті бджілки і яскраві метелики.

Я люблю бувати з батьками на природі. Думаю, саме за містом можна найкраще відчути всю красу навколишнього світу. Зазвичай, ми вибираємося в ліс з ночівлею. Беремо з собою намет, казанок, вудки. Прокидаємося раніше, щоб встигнути наловити риби.

Один тільки вид річки рано-вранці вартий того, щоб відправитися в такий похід. За нею стелиться туман. У місті такого не побачиш. А який прекрасний світанок над річкою! Сонечко повільно піднімається і гріє ласкаво-ласкаво. І все навколо прокидається разом з ним. На різні голоси щебечуть птахи, у жаб теж співанки. Сидячи ось так рано-вранці біля річки з татом, я точно знаю, що цей світ прекрасний.

************************************************************************

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.