Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Підвищення кваліфікації та атестація педагогічних працівників ЗДО і ЗЗСО за новим профстандартом
»
Взяти участь Всі події

Мнемотаблиці до дитячих віршів. Матеріал для уроків читання.

Читання

Для кого: 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас

11.08.2019

5452

347

0

Опис документу:
Пропоную етапи роботи над вивченням віршів за допомогою мнемотаблиці. Підібрала таблиці, які можна показувати учням, як зразок. На основі побаченого, діти малюють свої символи для кращого запам'ятовування вірша.Таблиці розташувала від простої до складнішої.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Мнемотаблиці до дитячих віршів Етапи роботи над вивченням віршів за допомогою мнемотаблиці. 1. Виразне читання вірша вчителем. 2. Повторне читання ...
Слайд № 1

Мнемотаблиці до дитячих віршів Етапи роботи над вивченням віршів за допомогою мнемотаблиці. 1. Виразне читання вірша вчителем. 2. Повторне читання вірша з опорою на мнемотаблицю. Установка, що цей вірш буде вивчатися напам’ять. 3. Запитання за змістом вірша. 4. Пояснення значення незрозумілих слів у доступній для дитини формі. 5. Читання дорослим окремо кожного рядка вірша і повторення його дитиною з опорою на мнемотаблицю. 6. Відтворення дитиною вірша з опорою на мнемотаблицю.

Слайд № 2

Слайд № 3

Слайд № 4

Слайд № 5

Слайд № 6

Слайд № 7

Слайд № 8

Слайд № 9

Слайд № 10

Слайд № 11

Слайд № 12

Слайд № 13

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.