Презентація присвячена ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЮ. Можна використовувати, як під час ранкової зустрічі так і для інформаційних хвилин, або на виховній годині.
Міжнародний день енергозбереження відзначається щорічно 11 листопада. Він був ініційований міжнародними екологічними організаціями, щоб привернути увагу до необхідності збереження енергії та раціонального використання природних ресурсів. Цей день підкреслює важливість зменшення споживання енергії як для захисту навколишнього середовища, так і для забезпечення стабільного майбутнього для наступних поколінь.


