Місто пофесій (м. Київ). Матеріали

Опис документу:
Величезний світ професій!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Оберіть документ з архіву для перегляду:
Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

30 вересня 2017 року учні 3-А, 3-В, 2-А класів поїхали на екскурсію в столицю України місто Київ.

Побували у KidsWill – дитячому місті професій. Там на них чекали більше 30 ігрових станцій, на яких дітки змогли освоювати різні професії і вчитися чомусь новому.

Тут і дня може не вистачити, щоб спробувати все!

У містечку розташувалися магазин, телестудія, редакція газети, студія моди і краси, поліцейський і пожежний ділянки, лікарня, будівництво та інші майданчики. Шляхом гри та імпровізації учні освоюють професії, розкривають свої таланти: розшукують бандитів, розробляють модні сукні, виступають на сцені, розносять пошту, гасять пожежу. Ігровий процес на станціях дуже реалістичний! Діти розглядають кисломолочні бактерії в мікроскоп, беруть у батьків інтерв’ю, їздять на міні-сміттєвозі, ловлять злочинців по фотороботу, працюють касирами у супермаркеті, виносять вирок підсудним... На фермі можна посадити моркву, зібрати урожай фруктів, доглядати за свійськими тваринами, «подоїти» корову. На станції «Шоколадна фабрика «Рошен» спочатку учні переглядають відео про те, як робиться шоколад і цукерки, а потім вони самі в маленькому процесі беруть участь і роблять банан в шоколаді. Як смачно виходить!

KidsWill – місто, в якому господарюють виключно діти. Юні лікарі, пожежники, поліцейські, художники і моделі ходять на роботу, отримують гроші і витрачають їх на розваги після трудового дня. Виглядає все це так: аніматори на спеціально обладнаних станціях навчають хлопців та дівчат певної професії і видають юним фахівцям зарплатню за досягнення.

Граючи «в професії» кожна дитина відкриває для себе світ дорослих, може надихнутися якоюсь професією і зрозуміти, на які предмети в школі потрібно звернути увагу. Гра дає дітям можливість проявити себе з різних сторін, отримати максимально повне уявлення про існуючі професії.

Давайте дамо дітям можливість вибрати СВІЙ шлях і розкрити СВОЇ таланти!

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФІЗИКИ залишилося:
0
4
міс.
0
8
дн.
1
6
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!