«Мир казки, мир чуда в гостях у дітей.»

Опис документу:
Україна з давніх-давен славилася своїми традиціями і звичаями. Одне з улюблених свят української дітвори – це день Святого Миколая. Цей святий усе своє життя присвятив справі милосердя. Тож ще за життя його назвали батьком сиріт, вдів і бідних.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

«Мир казки, мир чуда в гостях у дітей.»

Україна з давніх-давен славилася своїми традиціями і звичаями.

Одне з улюблених свят української дітвори – це день Святого Миколая. Цей святий усе своє життя присвятив справі милосердя. Тож ще за життя його назвали батьком сиріт, вдів і бідних.

19 грудня – в день Святого Миколая для дітей дошкільних груп НВО№2 був особливий. Діти старшої групи під керівництвом вихователів і музичного керівника підготовили для малечі справжнє свято. Присутні потрапили в світ казки і чудес. Гарні пісні, молитви, розповіді, таночок маленьких янголяток зі свічками які освічували шлях Святому Миколаю – зачарував всіх присутніх. Це було справжнє театралізоване дійство.

На святі були присутні почесні гості – міський голова Сидор В.Б., отець Миколай і депутат обласної ради Сабінська В.В. Завітали вони з вітаннями і солодкими подарунками.

Немає на світі дитини, яка в очікуванні на свято не мріяла б про щось особливе. Хіба можливо описати ту трепетну радість, коли дитина розгортає гарно запакований подарунок? У нас день Святого Миколая дає можливість побути чарівником для дітей. А малеча за це подарує нам щиру посмішку і радість в їх гарненьких світлих оченятах.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!