Міні-проект "Квіти у моєму житті"

Я у світі

Для кого: 2 Клас

24.03.2019

974

16

0

Опис документу:
У цьому маленькому проекті, діти дізнались що таке гороскоп, види гороскопів, для чого вони потрібні людям. Детальна увага приділялась зодіакальному та квітковому гороскопу. Діти самі вчились визначати свій знак зодіаку, та квітку, яка є їхнім символом.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Панівецька ЗОШ І-ІІ ступенів

Міні-проект:

Квіти у моєму

житті

  • Зодіакальний гороскоп

  • Квітковий дитячий гороскоп по знаках зодіаку.

  • Квітковий гороскоп

Підготували: вчитель початкових класів

Добрянський В.М.

учні 2 класу

Що таке гороскоп?

Гороскоп (грец. - спостерігаючий час) - є таблицею взаємного розташування планет і зірок на визначений момент часу, яку застосовують для передбачень долі в астрології.

Роль гороскопу дуже велика. Всім відомо, що від фаз Місяця залежить морський приплив і відлив. Також виявлені зв'язки між плямами на сонці і автокатастрофи, між магнітними бурями і помилками льотчиків.

Складаючи гороскоп, астрологи не тільки допомагають дізнатися долю людини, а й змінити його природу в потрібному напрямку, складаючи таку програму комплексного вивчення всіх чинників життя людини, яка може служити йому чисто в практичних цілях.

Наукова астрологія - це бажання допомогти людям знайти себе, своє місце в житті, будувати її на розумних здорових основах.

14.02 Кифчук Валентина

17.02 Павлюк Мар’ян

Водолій ( 21.01-19.02 )

Водолії, як правило, легко навчаються, мають здібності до літератури, широкий світогляд. Водолії обожнюють таємниці, їм подобається пізнавати нових, цікавих людей. Вони дуже волелюбні, тому не варто претендувати на роль єдиного друга. Водолії - оригінальні, смішні, незалежні, дипломатичні, проникливі, боязкі і ніжні. Їм просто необхідно постійно знаходитися в суспільстві, хоча іноді і трапляються періоди, коли їм хочеться побути на самоті.

Квітковий дитячий гороскоп по знаках зодіаку.

Водолій - Тюльпан. Такі діти виростають дуже романтичними людьми. Вони завжди вірять у краще, а по житті дуже оптимістичні, знаходять своє місце у шумних та веселих компаніях. Ніколи не лякаються труднощів, дуже прив'язані до родини, свого дому. Часто такі діти швидко змінюють думку, бувають непостійними, а в ранньому дитинстві навіть проявляють гіперактивність. З них виростають хороші актори, журналісти тощо.

01.04 Вертебнюк Ілона

05. 04 Сагайдак Іван

20.04 Царгородцев Артур

Овен ( 21.03-20.04 )

Упертий! Володіє власною точкою зору на всі питання. Ініціатор дій, лідер, егоїстичний і пристрасний Люди, народжені під цим знаком, володіють привабливою особистістю і потужним особистим магнетизмом. Хоча часом вони можуть здатися соромливими і скромними, особливо при першій зустрічі. Люди дуже скоро розуміють, що під оманливою м'якістю криється сильний характер. Овен володіє достатньою впевненістю в собі, щоб змусити інших слідувати за собою.

Квітковий дитячий гороскоп по знаках зодіаку.

Овен - Півонія. Діти, які увібрали в себе характеристики цієї квітки - безтурботні й навіть легковажні. Але вони дуже ліниві, але, незважаючи на це, навчання у школі їм дається дуже легко. Їх люблять вчителі, а батьки прощають таким дітлахам усі провини, оскільки вони дуже харизматичні та веселі. У майбутньому їм підійде професія фінансистів, викладачів.

09.07 Скрипник В’ячеслав

22.07 Сагайдак Василь

Рак ( 22.06-23.07 )

Рак (краб) - символ руху. Народжені під сузір'ям Рака - щирі, добродушні, і сердечні , та говіркі люди. Можна відзначити гордість, упертість, стримані манери, ощадливість. До своєї мети Раки рухаються повільно, але завжди її досягають. Раки рішучі, можуть похвалитися відмінною діловою хваткою. Раки дуже уважні, співчутливі до інших людей. У них гарна пам'ять і інтуїція. Раки легко та швидко вирішують поставленні перед завдання та завжди раді допомогти іншим.

Квітковий дитячий гороскоп по знаках зодіаку.

Рак - Хризантема. Така малеча капризна і любить влаштовувати батькам істерики. Проте діти цього квіткового символу дуже турботливі, люблять тварин, вміють співпереживати, не схильні до заздрості. Хороші лікарі у майбутньому.

16.08 Сержант Руслан

Лев ( 24.07-23.08 )

Це вельми честолюбна, самостійна, дуже вимоглива і почасти егоїстична людина. Любить контролювати інших людей і претендує на значне становище, на успіх. Ставить перед собою цілі, яких важко досягнути, любить добиватися всього одним наскоком. Він надто високої думки про себе і зазвичай поступає по-своєму. Леви дуже цілеспрямовані й енергійні, але можуть бути і дуже лінивими. У Левів можна відзначити мрійливість та безстрашність.

Квітковий дитячий гороскоп по знаках зодіаку.

Лев - Айстра. Ці діти морально чисті, навіть трохи наївні, вірять усім, що може зашкодити їм у майбутньому. Проте вони лідери. До своєї мети йдуть щиро, не здатні на підлість, злість, заздрість. Діти цього знаку можуть опанувати будь-яку професію, оскільки мають дуже великий потенціал до навчання.

01.09 Дергак Богдан

Діва ( 24.08-23.09 )

Діви дуже вірні і щирі, але здатні і прикидатися. Діви люблять покритикувати, але роблять це аргументовано і по справі. Вони бачать слабкості і недоліки інших, але своїх впритул не помічають. Такі люди дуже допитливі, цікаві, говіркі і вміють підтримати розмову. Вони люблять вчитися і читати, старанні й акуратні, добре пишуть. Вони дуже цінують розумних і освічених людей. Народжений під знаком Діви - чудовий працівник і хороший друг.

Квітковий дитячий гороскоп по знаках зодіаку.

Діва - Лаванда. Такі діти завжди добрі, щирі, але постійно сумніваються у своїх рішеннях, лякаються життєвих перешкод. Вони постійно прагнуть, аби їх хтось захищав тощо. Дівчатка цього символу мають жіночні риси характеру ще з раннього дитинства. Цьому символу підійде творча професія. Але аж ніяк такій малечі не піддаються точні науки.

12.12 Гапонов Андрій

15.12 Григоришин Владислав

Стрілець ( 23.11-21.12 )

Стрілець - це правопорядок, релігія, філософія, ідеологія і культура. Вони добропорядні, розважливі й справедливі. Їх характер - діяльний, підприємливий, імпульсивний і благородний. Стрільці дуже хвилюються через положення в суспільстві. Їм хочеться справляти хороше, сильне враження, вони жадають залишити щось після себе. Стрільці - хороші керівники, незалежні, здатні перемагати, не люблять бути підлеглими.

Квітковий дитячий гороскоп по знаках зодіаку.

Стрілець - Гортензія. Це хороші діти, але в них дуже "холодний" темперамент. Вони байдужі до бід та проблем не лише чужих людей та оточення. Проте така нестача емоційності дуже корисно впливає на них у дорослому житті. Такі діти в майбутньому моджуть стати хорошими дипломатами тощо.

29.12 Станіславів Юля

Козеріг ( 22.12-20.01 )

Наполегливі і чистолюбиві, егоїстичні та дуже обережні люди. Вибравши ціль, вони не прагнуть скоріше реалізувати її. Козероги добре діють у комерційній сфері і там, де є рахунок і накопичення. Повільно просуваються по життєвій драбині, напрочуд наполегливі і вперті. Вони вмілі критики, допомагають тим, хто в біді; люблять подорожувати. Проте інколи вони можуть бути дуже зрозумілі й бездушні. У житті такі люди зазвичай зазнають невдач, але швидко відновлюють своє становище.

Квітковий дитячий гороскоп по знаках зодіаку.

Козеріг - Кульбаба. Ці діти - прості у спілкуванні, легко сприймають світ. Вміють радіти, залишаються дітьми навіть у дорослому віці. Але з ними дуже просто знайти спільну мову. Підліткова депресія часто їх просто оминає. Виростуть хорошими музикантами, художниками тощо.

Квітковий гороскоп

Беладонна (11.02 — 19.02)

Жінка-Беладонна — скромна вродливиця. Не пробуйте завоювати її з наскоку. У неї досить сил й енергії, щоб дати відсіч. Можливо, пощастить із другої спроби... Чоловік-Беладонна не красень, зате працює, як віл, без утоми. Отже, відповідною буде й винагорода. У народній медицині відвар коріння беладонни використовують, ревматизмі, невралгії як зовнішній болезаспокійливий засіб.

Магнолія (1.04 — 10.04)

Шанолюбство, бажання завжди і скрізь бути першою — ось визначальні риси характеру Магнолії. Проте становище Магнолії в суспільстві вельми хистке — через небажання прислухатися до порад інших. Препарати з магнолії ефективні при лікуванні гіпертонічної хвороби.

Гортензія (11.04 — 20.04)

Гортензія великодушна і щедра, любить гульнути. Проте така широта душі дуже часто дратує навколишніх, які чекають від Гортензії конкретної допомоги.

Латаття (2.07 — 12.07)

І вода, і земля, і сонце... Вельми розмаїта натура, що добре почувається водночас у кількох стихіях. Легко долає перепони на життєвому шляху. Відвар коренищ латаття п`ють як кровоспинний і в’яжучий засіб, а при випадінні волосся ним миють голову.

Фіалка (13.07 — 23.07)

Привертає до себе загальну увагу. Вона любить ховатися в тіні, але завжди готова вийти на сонце і взяти те, що їй належить. А опісля вже тримайся... Препарати фіалки вживають при коклюші, гострому й хронічному бронхіті та при сухотах. Позитивний терапевтичний ефект спостерігають і при істерії, серцебитті, нервовому збудженні та безсонні.

Троянда (13.08 — 23.08)

Королева квітів, Троянда викликає зрозумілу заздрість у решти людей. Проти Троянди плетуть інтриги, її хочуть вижити із законного місця, позбавити премії. Надто неприступна. їй нелегко весь час засвідчувати свою недосяжність. Отож слід подбати про своє здоров`я, не перевтомлюватись. Настоянку з пелюсток троянди використовують як засіб, що мас послаблюючі, кровоспинні, протизапальні, проти алергічні та заспокійливі властивості. Зовнішньо настій пелюсток використовують у вигляді примочок при запаленнях повік.

Дельфіній (24.08 — 2.09)

Аскет. Невибагливий до себе, зате може бути вимогливим до інших. Часто стає об`єктом загальної уваги, а то й нападок. Тож повинен уміти дати відсіч підступам недоброзичливців. Препарати дельфінію значно понижують артеріальний тиск.

Кульбаба (3.12 — 12.12)

Символ тепла. Любить свіжість, повіви вітру. Не може жити без уваги навколишніх. Через це екстравагантність Іноді переходить усі межі смаку й узвичаєних норм. ЇЇ критикують на роботі, та Кульбаба завжди може захиститися реальними наслідками своєї праці. Салат із молодого листя кульбаби вживають при недокрів`ї, загальній слабості і як кровоочисний засіб. Підсмажене в духовці коріння рослини використовують як замінник кави.

Лотос (13.12 — 22.12)

Символ чистоти, Лотос дуже багато означає для народів Азії. У наших краях — це екзотика. І завдяки саме екзотичності, неординарності мислення й поведінки, Лотосові багато що прощають. Йому варто бути гнучкішим у стосунках з людьми.

Едельвейс (23.12 — 31.12)

Людина, народжена під цим знаком, має все для того, щоб бути порядним другом. Насамперед це надійність. Темперамент спокійний, хоч Едельвейс може іноді втрачати терпець.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.