"Ми вчимо вчитися"

Опис документу:
інформаційна листівка з метою поширення інформації про роботу позашкільного закладу

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА ШКОЛЯРІВ

ТЕХНІЧНІ ГУРТКИ

Не секрет, що людина, яка володіє знаннями в різних областях науки і техніки, дуже високо цінується сьогодні і буде цінуватися завжди, поки триває розвиток людства!

Але як стати фахівцем, досконало освоїти свою професію, досягти високого рівня в ній? Однією з найважливіших умов для цього – професія повинна стати улюбленою частиною життя! А якщо ця любов з раннього дитинства, то творчі досягнення будуть неухильно зростати, і меж їм немає!

Дитяча технічна творчість – це можливість ознайомитися з цікавим світом техніки, власноруч конструювати моделі та пристрої.

Наші гуртки – це ДОПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА УЧНІВ: перші кроки у величезний, складний, але надзвичайно цікавий та захоплюючий світ техніки.

Герої улюблених казок, споруди, транспортні засоби сконструйовані зі звичайного паперу, це перші кроки до пізнання та розуміння світу техніки, спроби власної творчої діяльності, які вихованці реалізують у гуртках початкового технічного моделювання.

Засвоївши методи конструювання з паперу, вихованці вчаться виготовляти різні моделі транспортної техніки, ігри-атракціони, будують архітектурні споруди.

Що може бути цікавішим, ніж виготовлення власноруч моделі літака, автомобіля, морського судна? На заняттях гуртків авіамоделювання, конструювання транспортної техніки в процесі виготовлення моделі, вихованці знайомляться з конструкціями літальних апаратів, їх аеродинамічними характеристиками, призначенням вузлів і деталей. Багато часу відводиться тренувальним запускам моделей та участі в змаганнях.

Кожен, хто мріє збудувати самохідні та радіокеровані моделі цивільних суден, військових кораблів і яхт, має можливість зробити це в гуртку судномоделювання.

У гуртку картингу (для багатьох вихованців це як початкова школа юного водія), вихованці набувають навичок конструювання, вивчають будову автомобіля, навчаються водити маленькі автомобілі - карти та використовують набуті знання під час районних змагань на єдиному в області чулаківському картодромі.

Радіоефір безмежний. Дітей, які люблять спілкуватися, бажають поглибити знання з фізики, географії, інформатики, англійської мови та хочуть розвивати свої здібності, слух, пам’ять і дикцію чекаємо на гуртку операторів колективної радіостанції.

Спорт і техніка, атлетизм і винахідливість, витривалість і ясність думки, спілкування з природою – ці сполучення сьогодні присутні скрізь, де мова йде про гармонійний розвиток особистості це - спортивна радіопеленгація, що дуже відрізняється від інших видів спорту широтою прийомів і засобів для досягнення кінцевого результату.

Ці та інші не менш цікаві гуртки

чекають на вас з початку навчального року.

Після закінчення навчання у гуртках і творчих об’єднаннях вихованці отримують СВІДОЦТВО про позашкільну освіту за відповідними напрямами позашкільної освіти.

Випускники технічних гуртків з легкістю вступають у кращі вищі навчальні заклади, блискуче вчаться там і надалі стають відмінними, висококваліфікованими та високооплачуваними фахівцями, тому що в нас вони отримали потужний заряд

творчої енергії.

Вихованці станції юних техніків:

  • приймають участь у різноманітних районних, обласних, Всеукраїнських змаганнях, виставках, конкурсах;

  • з керівниками гуртків працюють над проектами з технічного напрямку;

  • займаються науковими роботами в секціях Малої Академії наук України;

  • отримують практичну підготовку до вступу в технічні вузи;

  • та ще багато цікавого пропонує для вас

позашкільний навчальний заклад

Голопристанська районна

станція юних техніків

Наша адреса:

м. Гола Пристань

вул. Карла Маркса, буд. 14

біля дитячого садка №3

телефон для додаткової інформації

2 – 25 – 80

ЧЕКАЄМО НА ВАС ХЛОПЧИКИ ТА ДІВЧАТКА!

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСПАНСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
4
міс.
0
5
дн.
1
3
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!