Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Методична розробка для вчителів української мови і літератури "Практичні основи використання методу проєктів на уроках української мови та літератури"

docx

Українська література

Для кого: 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас

29.09.2022

41

0

0

Вміст матеріалу:

docx
43,9 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Основними базовими поняттями дослідження є «метод», «проект», «навчальний проект», «проектна діяльність», «метод проектів».

У науковій педагогічній літературі існує велика кількість досліджень про основні ознаки, завдання, принципи, функції та етапи проектів. Проте недостатньо висвітлено бачення проблеми з позицій викладання української мови та літератури, що створює труднощі у дослідженні даної проблеми. На нашу думку, вчителі мають можливість користуватися у своїй діяльності лише загальнопедагогічними розробками, і тільки зі свого досвіду і професіоналізму адаптувати його для застосування методу проектів на уроках. Але на сучасному етапі створено різноманітні сайти-тренінги (наприклад, «Intel Teach to the future») з метою формування у вчителів позитивного ставлення до використання проектних технологій у своїй діяльності. Це дає підстави стверджувати, що на теоретичному і практичному рівнях ці проблеми висвітлено достатньо.