Сьогодні відбулась
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події

Методична розробка для профтехучилища електротехнічного профілю: «Демонстраційний цифровий вольтметр- амперметр постійного струму»

Фізика

Для кого: Дорослі

08.10.2021

34

0

0

Опис документу:

При викладанні курсу «Основи метрології та вимірювальної техніки» в радіотехнічних професійних училищах доцільно продемонструвати роботу цифрового вольтметра і амперметра постійного струму на спеціальній мікросхемі з аналогово- цифровим перетворювачем (АЦП) типу КР572ВП (зарубіжний аналог ICL7107). Мікросхема КР572ПВ2 являє собою перетворювач на 3,5 десяткових розрядів, що працює за принципом послідовного рахунки з подвійним інтегруванням, з автоматичною корекцією нуля і визначенням полярності вхідного сигналу. Мікросхема являє собою електронну частину цифрового вольтметра, що вимірює вхідний сигнал до ±1,999 В, при опорній напрузі 1 В і ±199,9 мВ при опорній напрузі 0,1 В. Максимальна напруга на вході мікросхеми не повинна перевищувати 2 В (-2 В). Цифрова інформація відображається на світлодіодних індикаторах типу АЛС324Б1 (чотири індикатора). Мікросхема є функціонально закінчений пристрій. Для роботи перетворювача спільно з ІС використовуються тільки зовнішні конденсатори, резистори і джерела живлення

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.