Метод спостереження й аналізу -прийом «Практичність теорії»

Опис документу:
Одним із головних методів будь-якого дослідження був і залишається метод спостереження й аналізу отриманих даних. Які ж спостереження ви можете проводити самостійно? Це насамперед спостереження за погодою, висотою Сонця над горизонтом, сезонними змінами в природі. джерело: інтернет-ресурси

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Прийом «Практичність теорії»

Одним із головних методів будь-якого дослідження був і залишається

метод спостереження й аналізу отриманих даних. Які ж спостереження ви можете проводити самостійно? Це насамперед спостереження за погодою, висотою Сонця над горизонтом, сезонними змінами в природі. Такі види спостережень вам уже відомі з курсів початкової школи та природознавства. Однак цього року ваші спостереження виконуватимуться відповідно до чітко поставлених завдань і матимуть певне призначення.

Минулого уроку ви дізналися про загальний зміст курсу географії в 6-му класі. Для чого, на вашу думку, вам знадобляться результати спостережень?

(Можливі варіанти відповідей учнів.) Навчитися спостерігати за географічними об’єктами та явищами природи, пояснювати їх особливості, виконувати вимірювальні роботи потрібно перш за все для того, щоб краще зрозуміти зміст курсу. Результати ваших власних спостережень будуть використовуватися під час виконання практичних завдань з теми «Атмосфера». А крім цього, регулярні спостереження за погодою сприяють розвитку спостережливості та уваги. Щоб проводити таку роботу, слід підготуватися теоретично і практично. А для цього необхідно з’ясувати, що спостерігати, як та за допомогою яких приладів.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!