Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості використання додатків Google для ефективної організації освітнього процесу: інструкція до дії
»
Взяти участь Всі події
  • Всеосвіта
  • Бібліотека методичних матеріалів
  • Громадянська освіта
  • Механізми захисту прав людини і прав дитини. Порушення прав людини. Поняття механізмів захисту прав людини. Міжнародні та європейські стандарти захисту прав людини. Національні механізми захисту прав людини, їх класифікація. Правозахисні організації
Платна розробка

Механізми захисту прав людини і прав дитини. Порушення прав людини. Поняття механізмів захисту прав людини. Міжнародні та європейські стандарти захисту прав людини. Національні механізми захисту прав людини, їх класифікація. Правозахисні організації

pptx
Вміст матеріалу: показано 5 з 19 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Данна перезентація розповідає про механізми захисту прав людини і прав дитини, про порушення прав людини. Говорить про поняття механізмів захисту прав людини. Описує міжнародні та європейські стандарти захисту прав людини. Росказує про національні механізми захисту прав людини, їх класифікація. Наводить приклади правозахисних організацій.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.