Пропоную мегарозмальовку(6 ст.,9ст.,15ст., 16ст, 25ст.).Діти в очікуванні зимових свят. Можна запропонувати їм цікаве заняття. Діти можуть називати атрибути свята і розмальовувати. Можна використати на перерві, групі продовженого дня, ранковій зустрічі як колективну роботу. Чи навіть відволікти дітей цікавим заняттям під час перебування в бомбосховищі.


















