У День народження Т.Г.Шевченка мої діти брали участь у флешмобі читців "Борітеся -Поборите " і за їхні старання я розробила медалі .
У День народження Т.Г.Шевченка мої діти брали участь у флешмобі читців "Борітеся -Поборите " і за їхні старання я розробила медалі .











