і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Предмети »

Матеріали "Збір батарейок"

Оберіть документ з архіву для перегляду:
3,708 Мб
3,668 Мб
3,744 Мб
14,246 Кб
Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Використані батарейки часто викидаються на звалища побутових відходів.  Яку шкоду можуть принести неутилізовані використані батарейки, викинуті на смітник і в подальшому потрапивши в землю?

Це питання стурбувало групу учнів 3-А класу. Потрібну інформацію вони знайшли на сайтах Інтернету, підготували усний журнал «Обережно: батарейки!». Дізналися, що в батарейках містяться важкі метали, які навіть у дуже обмеженій кількості становлять загрозу здоров’ю людей: цинк, марганець, кадмій, ртуть, нікель та інші. Розказали однокласникам, що викинута батарейка покривається корозією, через що шкідливі речовини можуть потрапити в ґрунтові води, а далі – в річки, озера, артезіанські води. Особливо вразила інформація, що одна пальчикова батарейка може забруднити 400 л води або 20 кв. м землі. Далі шкідливі речовини можуть потрапити в організм людини або тварини, де будуть накопичуватися. Учні дізналися, що батарейки потрібно утилізувати на спеціально призначених для цього підприємствах. Але для дітей є можливість зменшити шкоду для навколишнього нас середовища. Тому оголосили збір використаних батарейок для передачі їх в пункт утилізації. Таким чином, хоч якось зменшили шкоду природі.

Учні 3-А класу зібрали більше 350 батарейок. Відзначився Миколенко Іван, який приніс 200 батарейок. Замула Ярослав здав 54 батарейки, Федорович Артем та Полтавець Олександра принесли по 18 штук. Третьокласники ділами доводять своє бажання берегти природу!

Приєднуйтесь! Здавайте батарейки на переробку! Бережіть екологію рідного краю!

   

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Бережіть довкілля!

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Селф-коучинг (самонаставництво) як технологія професійного розвитку педагога Нової української школи»
Вікторія Вікторівна Сидоренко
36 години
590 грн
295 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти