Матеріали "Природознавча гра "ГЕЛІАНТУС" (фото)

Опис документу:
Діти люблять малюювати і фарбами, і олівцями. Особливо їм подобається малювати крейдою на асфальті разом з друзями.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Оберіть документ з архіву для перегляду:
3,604 Мб
3,693 Мб
13,396 Кб
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Нещодавно відбулася Міжнародна природознавча гра «Геліантус». Вже третій рік поспіль учні теперішнього 3-А класу приймають участь у цьому заході. На початку гри викладач географії Іщенко Т. С. порадила дітям використати свої знання та логічне мислення під час виконання завдань. Всі учасники отримали позитивні враження від участі у грі. Перевіряли роботи кожного учасника за допомогою комп’ютерної програми. Результати вже стали відомі. Одинадцять школярів (з 12 учасників) 3-А класу отримали «Дипломи переможців» на Всеукраїнському рівні. Також діти одержали пам`ятні подарунки від Творчого об`єднання «Соняшник» (ручка, зошит). Один учень отримав «Диплом учасника» та невеличкий сувенір. Вітаємо переможців! Класному колективу 3-А класу було вручено грамоту «Найкращому класу» за перемогу у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус». Сподіваємось, що у наступному році учні 3-А класу знов захочуть перевірити свої знання та здібності, взявши участь у цих цікавих випробуваннях на міцність знань, нестандартне мислення.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!