Матеріали до теми "Механічний рух. Швидкість"

Опис документу:
Плакати до теми "Механічний рух. Швидкість" залучають зорові аналізатори, які беруть участь у процесі сприйняття, підсилюють слухові аналізатори і забезпечують отримання міцніших та повніших знань про питання, що вивчаються. Наведені приклади невеликих таблиць – це свого роду мнемотехнічні пам’ятки.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися


Одним із основних принципів навчання є принцип наочності. Дотримання його під час навчання фізики в середній школі полегшує засвоєння учнями навчального матеріалу, сприяє формуванню в школярів наукових уявлень про фізичні явища та процеси, забезпечує міцні та глибокі знання.

Образотворча наочність може використовуватись на різних етапах уроку, але найчастіше - під час вивчення нового матеріалу.

Важливу роль у навчанні фізики відіграють площинні наочні посібники. Серед них важливе місце посідають таблиці, плакати та малюнки, діаграми..

Найчастіше таблиці, плакати, малюнки, діаграми використовуються для супроводу розповіді чи пояснення вчителя. Вони вивішуються на дошці чи спеціальних стендах, розміщених у передній частині класу. Можлива також організація постійної експозиції цього виду наочності з теми матеріалу, що вивчається.

Записи та замальовки на дошці, які супроводжують пояснення вчителем навчального матеріалу, є досить ефективним засобом зосередження уваги учнів на основному в змісті уроку. Використання записів і замальовок на дошці під час пояснення нового матеріалу дозволяє розділити його на невеликі частини, виділити основне, образно та чітко подати різні моменти викладу.

Плакати «Вивчаємо механічний рух» підвищують наочність навчання, залучають зорові аналізатори, які беруть участь у процесі сприйняття, підсилюють слухові аналізатори і забезпечують отримання міцніших та повніших знань про питання, що вивчаються. Наведені приклади невеликих таблиць – це свого роду мнемотехнічні пам’ятки.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Правове регулювання освіти осіб з особливими потребами»
Байталюк Ольга Михайлівна
24 години
490 грн