Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Корекція як один із основних напрямів роботи психолога закладу освіти
»
Взяти участь Всі події

Матеріал на допомогу вчителю.Велика наочність-кумедні малюки.

pptx

НУШ

Для кого: Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас

03.07.2022

194

15

0

Вміст матеріалу:

+Показати ще (62)
pptx
20,6 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Основне значення наочності в навчальному процесі полягає перш за все у кращому сприйнятті та запам'ятовуванні матеріалу. Наочний матеріал може мати як різне значення, використання, так і різне оформлення. Запропонований матеріал не просто великий наочний матеріал, а матеріал для оформлення різних тижнів у НУШ, різноманітних заходів, різних творчих завдань. А ще це матеріал-антистрес, так як його виготовлення допомагає кожному вчителю отримати позитив та спокій. Не обов'язково ламінувати-це недешеве задоволення в наш час, а достатньо використати прозорий скотч.Скористайтесь третьою частиною-кумедні малюки і обов'язково заплануйте в майбутньому провести з дітьми "Малиновий день" чи "День крутезного банана". Успіхів і миру.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.