На жаль, Україна втратила вже багато героїв, але навіть ті солдати, яких вже немає поруч з дружинами, синочками та дочками, які вже ніколи не візьмуть до рук автомат, не закриють собою беззахисну, слабку дитину, які повернулися додому посмертно або ж залишилися безвісти зниклими під уламками - усі вони беззаперечно заслуговують на горде звання «герой», що передбачає собою вічну славу та добру пам`ять у кожній голові. Усе це необхідно донести нашим дітям. Тут і стане в пригоді даний матеріал.













