Матеріал до конкурсу "Скринька добрих справ"

Опис документу:
В нашому навчальному закладі вже з року в рік склалася добра традиція. І назва цій традиції – «Скринька добрих справ». Адже добрі справи формують культурну та духовну свідомість наших учнів, створюють сприятливі умови для їх проживання в ліцеї на час навчання.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Державний навчальний заклад

«Мелітопольський професійний аграрний ліцей»

Виконав:

учень групи №10

Опришко Павло

Керівник: викладач гуманітарних дисциплін

Бут Ганна Вікторівна

В нашому навчальному закладі вже з року в рік склалася добра традиція. І назва цій традиції – «Скринька добрих справ». Адже добрі справи формують культурну та духовну свідомість наших учнів, створюють сприятливі умови для їх проживання в ліцеї на час навчання, сприяють естетичному вигляду ліцею, виховують патріотизм та почуття гордості за наш Мелітополь.

Учні та викладачі ліцею приймають активну участь у благодійних акціях різного напрямку. Так, наприклад, 03 лютого 2013 року нами було зібрано кошти для надання фінансової допомоги для невідкладного оперування учня нашого ліцею Уварова Олександра у розмірі 497 (чотириста дев’яносто сім ) гривень.До 1 грудня була присвячена акція «Червона стрічка»-591гривня була передана до центру СНІД. Так, у 2013 році у фонд Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» було зібрано і відправлено 1780 (тисяча сто дев’яносто) гривень. В ліцеї постійно працює сектор «Турбота». Силами членів сектору також проходить збір коштів на подарунки ветеранам до дня визволення Мелітополя та до дня Перемоги, а також надається посезонна допомога ветеранам на дому (городи, оселя, подвір’я). Ветерани висвітлюють слова подяки щорічно в місцевій газеті «Новий день».

Виховання людини завжди було складним завданням. І, звичайно ж, без проблем не буває. Проблеми сьогоднішнього дня (безробіття, розлучення, злочинність і використання незаконних або шкідливих лікарських засобів, аж до наркотиків , сексуальна розбещеність, відсутність особистих і професійних цілей, зсув цінностей тощо) роблять процес виховання ще більш важким. Тому ми завжди опираємось на висловлювання Н.К. Крупської: «І кожній дитині потрібно розвивати її здібності, підняти її активність, її свідомість, всебічно розвити її особистість, її індивідуальність». А щоб добитися цього потрібно перш за все навчити кожне серце наших ліцеїстів добру, тому що з добра починається і толерантність, і людяність, і особистість з великої літери.

Діяльність учнівського самоврядування в нашому ліцеї являє цілий комплекс розпланованих відносин. Насамперед для нас є суттєвим турбота про того, хто сидить поруч за однією партою, безпомічних, слабких, любов до близьких, особисте щастя благополуччя. Бо саме це і означає внутрішній світ учнів, їхню громадську сутність. Саме тому, учнівське самоврядування в нашому ліцеї є педагогічним інструментом впливу на особистість, тобто на майбутнього громадянина України.

Хочеться зупинитися на роботі сектору «Турбота», який працює в нашому навчальному закладі чи не найкраще. Вони у нас є справжніми добродіями. Вони розуміють, чому доброта є такою необхідністю і важливою в нашому житті.

Ми проводимо різноманітні акції: «Милосердя» - «Допоможи тим, кому гірше ніж тобі»; «Подаруй бібліотеці книгу». Щороку ми приймаємо участь у Всеукраїнській акції «Серце до Серця». Волонтери сектору проводять по групам широку роз’яснювальну роботу, щодо мети та актуалізації проведення подібних акцій серед учнів ліцею. А члени сектору «Дозвілля» висвітлюють хід проведення акцій у газеті «Калейдоскоп» та на сайті нашого ліцею. Обов’язковими є у нас виховні години, які готують діти: «Твоя доброта – це універсальний подарунок кожному»; «Добро починається з тебе». А коли у когось із дітей, або викладачів та інших робітників ліцею трапляється горе волонтери звертаються до благодійної скриньки допомоги. Щорічно приймаємо участь у екологічних акціях «Зелений Запорізький край»; «Мій ліцей – моя гордість і він повинен бути в квітах» (учні силами членів сектору «Довкілля» та «Турбота» поновлюють клумби, білять дерева, прибирають та слідкують за порядком на території ліцею та в кабінетах. Протягом всього навчального року ми приймаємо участь у благодійних акціях «Як живеш, ветеране»; Турбота про ветеранів» в ході яких учні всіх навчальних груп відвідують ветеранів на дому, допомагаючи їм в господарстві. Учнів нашого ліцею з нетерпінням чекають ветерани, тому,що вони не лише вміло і залюбки виконують всі роботи по господарству, а й вміють вислухати таких поважних людей. Також ми запрошуємо ветеранів на свята з відзначення «Дня Перемоги», «Дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників». Силами гуртківців художньої самодіяльності ми влаштовуємо для них свята вдячності, памяті за їхній безсмертний подвиг, за наше сьогодення. А члени сектору «Турбота» презентують для них квіти та подарунки. Також ми приймали участь у Всеукраїнській благодійній акції «Почуйте всі», «Турбота», «Чиста земля». Учні, які є в РУС проводять анкетування, в ході якого виявляється, що в нашому навчальному закладі багато учнів із одним із батьків , мешкають в скрутному матеріальному становищі. Тож розуміючи, що милосердя та доброта це два крила на яких тримається людство, в нашому ліцеї постійно діє акція «Милосердя та добро», в ході якої волонтери допомагають учням, які потрапили в скрутні матеріальне становище, клопочуться перед стипендіальною комісією про надання їм матеріальної допомоги. Адже багато учнів існує в наших умовах, що вони страждають не тільки від того, що не кожен день мають хліб, а й ще й тому , що не чують вкрай необхідного «Добрий день» і тут ми також залучаємо активістів до діла, працюючи під гаслом «Життя таке коротке – поспішайте творити добро». Всі учні нашого ліцею знають, що резиденцією величезної скриньки добра є кабінет заступника директора з НВР Кондрашової В.І. А уже туди в ту велику скриньку, як в іграшкову матрьошку входять маленькі скриньки добра кожного сектору ліцею, кожного учня. Звідси розпочинається прищеплення любові кожного учня до таких як він сам. Адже робити добро легко.

А для того, щоб наш ліцей мав гарний зовнішній вигляд, територія була охайною, в теплі пори року нас вітали чарівні троянди, чорнобривці, айстри – працює сектор «Довкілля», ці учні працюють над тим, щоби в нашому ліцеї все було гарно, завжди було охайно. Вони проводять різноманітні акції та трудові десанти. Після кожного трудового десанту оголошується кращий учень, найпрацьовитіший та найзавзятіший майбутній господар.

Отже, насамкінець – РУС є невід’ємною, зв’язною ланкою між учнями, викладачами та адміністрацією ліцею, своєю діяльністю вона забезпечує дотримання прав та захист інтересів учнів, а також найбільш повний розвиток в усіх сферах культури та спорту, благодійності.

Нехай скринька доброти справ всієї України та нашого ліцею постійно знаходять все нові теплі серця, здійснює нові шляхетні справи, дарує надію, радість і любов!

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00