Математика, картка 3 "Математичні цікавинки".

Опис документу:
Щоб зробити уроки математики цікавими, доцільно в навчальний процес вводити ігрові моменти Саме через гру малюки засвоюють добре навчальний матеріал. Діти навчаються з задоволенням і бажанням. Учні початкових класів навчаються граючись.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Картка №3

(математичні цікавинки)

  1. Скільки різних букв у назві нашої країни? (6)

  1. Дідусь приніс онукам горіхів. Перший онук взяв половину, а другий - уже половину від решти горіхів. Скільки горіхів приніс дідусь? (3x2 = 6:6x2 = 12 (гор.)) Скільки горіхів взяв кожен з онуків? (Перший - 6 гор.. другий - 3 гор.)

  1. У під'їзді будинку висить таблиця, що вказує номери квартир з числами від 27 до 41. Запиши, які із зазначених номерів квартир будуть у цьому під'їзді. 29,40,45,47, 24, 26, 30, 37. (29, 40, 30, 37.)

  1. Сестрі 16 років, а брат у 2 рази молодший. На скільки років брат молодший від сестри? 1) 16 :2 = 8(р.) - братові 2) 16-8 = на 8 (р.)

  1. Татові, матері і дочці разом 72 роки. Татові і дочці 40 років, а матері й дочці – 38. Скільки років батькові, матері та дочці окремо? (Батькові - 34, матері - 32, дочці - 6 р.)

  1. В Андрія на 3 гриби більше, ніж у Ярослава. Андрій віддав Світлані стільки грибів, скільки їх було у Ярослава. Скільки грибів залишилося в Андрія? ( 3 гриби)

  1. У Руслана дві коробки цукерок. У першій - 12 цукерок і в другій стільки ж. З першої коробки Руслан взяв кілька цукерок і віддав їх братові, а з другої коробки він взяв стільки цукерок, скільки залишилось в першій коробці, і віддав їх сестричці. Скільки цукерок залишилось в обох коробках? (12 цукерок)

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»