Математика, картка 2 "Математичні цікавинки".

Опис документу:
Щоб зробити уроки математики цікавими, доцільно в навчальний процес вводити ігрові моменти Саме через гру малюки засвоюють добре навчальний матеріал. Діти навчаються з задоволенням і бажанням. Учні початкових класів навчаються граючись.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Картка №2

(математичні цікавинки)

  1. На двох гілках сиділо 15 горобців. Коли з однієї гілки 3 горобці полетіли, то на обох гілках горобців стало порівну. Скільки горобців було на гілках спочатку? ( 9 і 6 горобців)

  1. Що буде з лисичкою, коли їй мине 6 років? (Піде сьомий.)

  1. Двоє білок знайшли 20 горіхів. Скільки горіхів знайшла кожна білка, якщо їх кількість була однакова? ( 10 горіхів )

  1. На двох тарілках лежали вишні. З першої тарілки Андрійко взяв 2, а Оленка з другої тарілки 5 вишень переклала на першу тарілку. Після цього на кожній тарілці стало по 8 вишень. Скільки вишень було спочатку на кожній тарілці? (На першій -5, на другій- 13 вишень.)

  1. У Михайла, Андрія і Віктора разом було 12 вітальних листівок. І у Андрія їх було 9, а у Михайла і Віктора — 7. Скільки листівок мав кожен хлопчик? 1)12-9-3 (л.) - мав Віктор 2) 7-3 = 4 (л.) - мав Михайло 3)9 - 4 = 5 (л.) - мав Андрій

  1. Тато подарував Олегові 24 рибки, що у 3 рази більше, ніж подарувала йому сестра. На скільки рибок збільшилося в акваріумі ? 1) 24 : 3 = 8 (м.) - подарувала сестра. 2) 24 + 8 = на 32 ( рибки )

  1. Каталися два сини на триколісних велосипедах, а батько на двоколісному. Скільки всього було коліс? (8)

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»