Ще до хрещення Київської Русі існувало свято Колодій. Його ще називали Колодкою, Масляною, Масляною, Масницею. А тиждень, у який проходило свято, називали сиропустним. Саме зі свята Колодій почалися різноманітні народні гуляння.
Саме колодка була тим символом, на який мала звернути увагу молодь. Після святкувань хлопці та дівчата мали задуматися про сімейні зв’язки і про те, як важливо мати сім’ю.
Свято Колодія влаштовували на честь прийдешньої весни.
Приклади слайдів:



