Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Розвиток зв’язного мовлення першокласників у букварний період навчання грамоти
»
Взяти участь Всі події

Майстер - клас "Використання казкотерапії в корекції мовленнєвих порушень у дітей із ЗПР"

docx

Дошкілля

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

24.10.2022

58

3

0

Вміст матеріалу:

docx
373,7 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Ознайомити присутніх з можливостями використання педагогами казкотерапії для корекції мовленнєвих порушень у роботі з дітьми із ЗПР на прикладі казки-звязки. Розширити та систе­матизувати знання вихователів щодо широкого використання методів нетрадиційної роботи з казкою в освітньо-виховній роботі з дошкільни­ками;формувати практичні вміння і навички організації та проведення нетрадиційної роботи з казкою; вдосконалювати фахову майстерність педагогів;акти­візувати творчий потенціал ви­хователів, удосконалювати навички колективної діяльності під час спільних змагань з дітьми. Розвивати креативне мислення, стимулювати розви­ток ініціативності,вміння діяти разом з дітьми,сприяти згуртованості педколективу. Виховувати інтерес до творчого професійного пошуку.

Розширити та активізувати словниковий запас дітей,удосконалюючи діалогічне та монологічне мовлення. Послідовно,спираючись на схеми, складати і розповідати казку-звязку. Розвивати наочно-образне і формувати словесно-логічне мислення,уміння робити висновки, тренуючи пам'ять. Сприяти підвищенню пізнавальної та рухової активності.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.