Всесвітній день Миру... Для нас це свято особливо актуальне, бо саме зараз, коли у нашій країні розпочата повномасштабна війна, найбільшою мрією для кожного українця стало життя в мирі і без війни. Війна - це розруха, численні втрати, сльози і ридання, жертви, безліч смертей... Мир - життя, радість, безтурботність, спокій, щасливе дитинство, сміх... І одним із символів Миру є гарнюня пташка - Голуб. У книзі Буття розповідається, як Голуб приніс Ною зелене гілля і цим сповістив його про закінчення Всесвітнього потопу і про те, що Божий гнів змінився на милість. З тих часів голуб з маслиновим гіллям у дзьобі став символом Миру.








