Люди твої, Мурованокуриловеччино Спортсмени

Опис документу:
Запропоновані матеріали сприятимуть зростанню пізнавального інтересу учнів, вихованню патріотичних почуттів. Вони можуть бути використані в позакласній роботі з учнями.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Люди твої, Мурованокуриловеччино

Спортсмени

Мороз Василь Іванович

(1950)

Майстер спорту України. Чемпіон СРСР (1990 р.) та світу (1992 р.) з літнього поліатлону.

Народився 15 січня 1950 року в селі Вербовець. Ще з шкільних років спорт допоміг Василю Івановичу знайти себе у житті, обрати свою майбутню професію.

На службі у Збройних силах йому присвоїли звання рекордстена з п’ятиборства. Тоді він став майстром спорту.

На тренерській роботі В. І. Мороз виховав не одне покоління легкоатлетів, які стають переможцями обласних змагань.

Стицун Володимир Михайлович

(1967)

Майстер спорту, володар другого дану з дзюдо.

Голова суддівської колегії федерації дзюдо Вінницької області. У молоді роки був переможцем та призером багатьох турнірів з дзюдо та самбо. Майже 30 років навчає дзюдо молоде покоління.

Реморов Ярослав Станіславович

(1972)

Майстер спорту України.

Народився 15 січня 1972 року в Мурованих Курилівцях.Працює директором Михайловецького аграрного ліцею.

Третяк Ігор Анатолійович

(1972)

Чемпіон України з літнього і зимового поліатлону та мініфутболу серед ветеранів 40+.

Народився 16 листопада 1972 року в смт. Народичі Житомирської області. Батько, Третяк Анатолій Миколайович, ще змалечку привчав дітей до спорту. У дворі будинку, де проживала сім’я, він з друзями власноруч зробив спортивний майданчик, перекладину, тенісний стіл. У 15 років Ігор став чемпіоном району з настільного тенісу серед дорослих.

Навчаючись у Калинівському технікумі легкої промисловості, зайняв ІІІ місце в Україні з ГТО серед технікумів легкої промисловості. Під час служби в армії в 1993-1994 роках був кращим воїном-спортсменом у військовій частині.

Після аварії на ЧАЕС переїхав у Муровані Курилівці, де також активно займається спортом. У 2012-2015 роках вигравав Чемпіонати України із зимового поліатлону серед ветеранів. У 2012 році зайняв друге місце, а в 2013 році став чемпіоном України з літнього поліатлону. У 2016 році у складі збірної команди Вінницької області виграв чемпіонат України з футболу серед ветеранів 40+, причому забив вирішальний гол у фінальній грі.

До спорту заохотив і трьох своїх синів, які є неодноразовими переможцями обласних та всеукраїнських змагань.

Німець Вадим Васильович

(1989)

Народився 21 червня 1989 року в Мурованих Курилівцях. Перші спортивні кроки починав робити ще в першому класі. Перший тренер – Володимир Михайлович Стицун. Після 9 класу вступив до Донецького училища олімпійського резерву. Там навчався протягом 4 років. Крім дзюдо займається самбо та рукопашним боєм. Майстер спорту України із дзюдо. Триразовий чемпіон України з боротьби дзюдо, срібний призер чемпіонату Європи, чемпіон світу з універсального бою.

Працює тренером у Вінниці.

Стицун Іванна Володимирівна

(1996)

Майстер спорту України із дзюдо.

Народилася в селі Роздолівка. Дзюдо займається із другого класу. Боротьба їй подобається тим, що у цьому виді спорту необхідно проявити характер, бути наполегливою. Батько-тренер із дитинства привчив її виходити на килим. Іванна виступає і серед молоді, і серед дорослих спортсменок. Вона п'ять разів вигравала чемпіонати України, двічі перемагала на Кубках Європи. Мріє про успішний виступ на Олімпіаді - для цього наполегливо тренується.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з НІМЕЦЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
4
міс.
1
2
дн.
0
9
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!