ЛЮБІТЬ І БЕРЕЖІТЬ ПРИРОДУ Виховне заняття Тема. Виховання у дітей бережливого ставлення до природи.

Опис документу:
Виховати в учнів бережливе ставлення і прививати любов до природи.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

ЛЮБІТЬ І БЕРЕЖІТЬ ПРИРОДУ

Між гірська райСЮН

Керівник гуртків

Пилипчинець М.В.

Виховне заняття

Тема. Виховання у дітей бережливого ставлення до природи.

Мета. Виховати в учнів бережливе ставлення і прививати любов до природи.

Обладнання. На стінах лозунги, плакати: «Полями – цвісти, лісами – рости, річками – текти, щоб так було до віку».

«Наша рідна природа не є невичерпною – зупиніть кожного, хто знищує її багатства».

«Бережіть цю землю, ці води,

Навіть стебличку маленьку бережіть.

Оберігайте звірів всіх, що на природі.

Вбивайте лише тих. Що всередині вас живуть».

Х І Д З А Н Я Т Т Я

Багата і щедра природа нашої країни з її неповторними

ландшафтами, унікальними природними комплексами, своєрідним рослинним і тваринним світом.. Все це - наше спільне багатство, яке потрібно не тільки зберігати, а й примноживши силу й красу рідної землі передати наступним поколінням.

Щоб жити людина займається господарською діяльністю, а будь - яка господарська діяльність не можлива без використання природніх ресурсів. Змінюючи природу, людина тим самим змінює й умови своєї господарської діяльності .А інтенсифікація господарської діяльності приводить до великого навантаження на природне середовище, при нераціональному користуванні природними ресурсами ,без огляду на їх відтворення збільшується загроза знищення багатьох природніх багатств.

Природа-це такий унікум, як картина Рафаеля .Знищити її легко, відновити неможливо.” І.П.Бородін.

Природні багатства – матеріальна основа соціально-екологічного прогресу, а отже, і нашого добробуту. Негативний вплив людської діяльності на природне середовище проявляється у втратах родючих земель, чистих вод. Багатьох видів рослинного і тваринного світу.

Щоб зберегти природнІ багатства нашого регІону необхідно знати всі види та джерела забруднення навколишнього середовища. Серед них основними є такі:(Див. додат.1)

На сьогодні дуже важливо усвідомити на скільки «сміттєвий вал»небезпечний для міста та довкілля. Як здолати негосподарське, байдуже ставлення людей до свого двору, міста, до його лісів і парків. Послаблення контролю за санітарним станом довкілля призводить до засмічування та занедбання великих територій навколо смт.Міжгір»я. Саме лісові та паркові зони зазнають найбільшої шкоди від зневажливого і варварського ставлення людей .Саме тут збираються у великих кількостях відпочиваючі , з " легкої руки " яких ці території перетворюються на засмічені подвір'я. Руйнуються парки і лісові біотопи , бідніє їх природа, непривабливими стають колись такі чисті й мальовничі схили Міжгірщини.

"Чисто не там, де прибирають , а там , де не смітять!"

Хто б міг подумати ще лише 50 років тому, що сміття стане такою бідою для нашої цивілізації? Накопичується воно в великих масштабах, а люди не дбають про його утилізацію. На сьогоднішній день є недостатня кількість сміттєзвалищ , а ті що є не відповідають вимогам запобіганню забрудненню підземних вод і повітря. З кожним днем зростає проблема сміття в містах і селах .Прикладом є пластикові пляшки та пакети ,які швидко , надто швидко , " завоювали" парки, вулиці та площі , де вони стали невід'ємним елементом місцевого пейзажу. Сміття накопичується не чекаючи на вирішення проблеми утилізації відходів.

Чому ми за переробку відходів?

Тому що , переробка відходів є найпрогресивнішим методом вирішення цієї проблеми ,їх сортування і переробка мають багато переваг:

  • малі обсяги відходів потрапляє на захоронення або спалювання;

  • матеріали використовуються повторно;

  • зберігаються природні ресурси, зокрема деревина, нафта і метали.

Зараз я пропоную зробити невеликий внесок у збереження довкілля. Ми зробимо світ чистішим якщо:

  • дбайливо ставитимемось до сміття;

  • уникатимемо непотрібної упаковки ;

  • надаватимемо перевагу пакувальним матеріалам , які можна використати повторно, переробити , або які виготовлені з екологічно нешкідливих матеріалів;

  • прибиратимемо засмічені території.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00