Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Літературий цитатний диктант до повісті "Кайдашева сім'я"

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Літературні диктанти – це система вправ та завдань, які дають змогу швидко і різнобічно перевірити знання студентів з теми, що вивчається, вміння відокремлювати основне, систематизувати, узагальнювати матеріал.

Літературні диктанти подібні до тестів із вправами зворотної дії, коли можна одразу ж проконтролювати правильність виконання роботи. Проте, на відміну від тестових завдань, де потрібно вибрати одну відповідь з-поміж інших, пропонований вид роботи потребує відповідного усного чи письмового пояснення, коментування тощо.

Запропонований літературний диктант є цитатним. Його потрібно використовувати під час вивчення повісті "Кайдашева сім'я" І. Нечуя-Левицького.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.