Довго вагалась чи варто їх публікувати і дійшла висновку - ВАРТО.
Написала вірші впродовж розгортання бойових дій на території України. В них мої переживання та почуття. Важливо передавати учням достовірну інформацію та мати аргументоване пояснення. Адже ігнорування сучасного стану на Україні - зневага до наших Героїв.













