Готуючи тематичну виховну годину до знаменної трагічної дати Голодомору для учнів 9-10 класів натрапила на цей вірш "Ти кажеш, не було голодомору?". Цей літературний монолог вразив до глибині душі, спочатку захотілося просто прочитати, а потім вже додати музику та створити презентацію присвячену пам’яті тих, хто загинув від голодомору 1932-1933 років. Сподіваюсь на те, що ті почуття, які я вклала в читання цього літературного шедевру торкнуться кожного, хто перегляне та послухає це відео!





