Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Критика і розвиток. Як не знищити мотивацію
»
Взяти участь Всі події

"Листівка , види листівок"

Трудове навчання

Для кого: 5 Клас, 6 Клас

16.10.2019

2284

22

0

Опис документу:
Листівка, або, якщо говорити повністю, відкритий лист, або, як її іноді називали в кінці XIX - на початку XX століття, "артистична картка", маючи на увазі наявність на листівці будь-якого зображення, того, що створювалося художниками, не має однієї , точно визначеної дати народження. Процес цей мав чимало ліній та напрямків розвитку, та й часу минуло достатньо, перш ніж листівка прийняла більш-менш звичний сьогодні вигляд.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Листівки
Слайд № 1

Листівки

Паштова листі́вка, а також листі́вка, пошті́вка| пошто́ва ка́ртка, відкри́тка — відкритий лист на цупкому прямокутному аркуші паперу, що містить за...
Слайд № 2

Паштова листі́вка, а також листі́вка, пошті́вка| пошто́ва ка́ртка, відкри́тка — відкритий лист на цупкому прямокутному аркуші паперу, що містить зазвичай адресу, поштову марку та зображення з одного боку і текст повідомлення з іншого.

Види листівок Ілюстровані листівки діляться на:  художні (репродукційні та оригінальні)  документальні (фотолистівки).
Слайд № 3

Види листівок Ілюстровані листівки діляться на:  художні (репродукційні та оригінальні)  документальні (фотолистівки).

Сучасні листівки стали яскравіші і розмаїтіші. З'явилися новорічні листівки з «приколами», чого раніше не було і в думках, відзначаються тенденції ...
Слайд № 4

Сучасні листівки стали яскравіші і розмаїтіші. З'явилися новорічні листівки з «приколами», чого раніше не було і в думках, відзначаються тенденції до деякої стандартизації зображень, явно навіяної діснеєвськими сюжетами. Чомусь геть зникли лялькові листівки, що були фотографіями бутафорських засніжених будиночків з сніговиками — завдяки тривимірності казкового маленького світу, що зображується, такі листівки володіли особливою привабливістю. Якщо раніше практично всі листівки випускалися за участю професійних художників, то в наш час з'явилася велика кількість дешевих листівок з низькою художньою цінністю та віртуальні листівки.

Слайд № 5

Слайд № 6

Слайд № 7

Слайд № 8

Слайд № 9

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.