"Крім манної каші та пінок в молоці, я не любила прибирати у кімнаті. Я була з тих дівчаток, у яких охайні красиві сукні, стильні комбінезончики – але завалені казна-чим полиці шафи і барикади на столі. А ще інколи я домальовувала кумедні личка геометричним фігурам та ріжки людям в підручниках, але олівцем! Щоб потім витирати цей злочин!"
Прочитати твір Лариси Денисенко, обговорити головних героїв, зробити висновки.














































