Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Практика реалізації інтегративного підходу до навчання учнів мовно-літературної освітньої галузі
»
Взяти участь Всі події

LAPBOOK "DEPARTMENT STORE / SUPERMARKET"

rar

Лепбук

Для кого: 5 Клас, 6 Клас

09.07.2022

94

3

0

Вміст матеріалу:

+Показати ще (22)
rar
DEPARTMENT STORE.rar
44,4 Мб
docx
1,7 Мб
docx
1,5 Мб
docx
318,6 Кб
docx
164,6 Кб
png
39,2 Кб
gif
15,7 Кб
png
686,6 Кб
jpg
102,9 Кб
jpg
126,0 Кб
jpg
159,7 Кб
+Показати ще (15)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

За допомогою даного матеріалу можна легко створити свій лепбук та використовувати його під час вивчення теми "Shopping". Ідея запозичена з інтернету і саме джерело продемонстровано у відео. Ескізи на лепбук створювала власноруч, використовуючи малюнки з різних сайтів інтернету. Зображення товарів та продуктів допоможуть Вашим учням не тільки запам'ятати їх назву англійською мовою, а й правильно відносити їх до тих магазанів або відділів універмагу чи супермаркету, де це можна придбати. Використовуючи штучні гроші можна запропонувати дітям рольову гру "В магазині", тим паче, що зразки діалогів додаються. Їх можна також давати дітям, як письмові завдання для заповнення пропущених слів.

Сподіваюся, цікавою стане гра, де учні мають співставити продавців з відділами універмагу чи супермаркету. Для надання лепбуку 3D ефекту, я навіть робила прорізі на лініях магазинів і діти, засовували продівців в прорізані отвори (ось для чого стрілочки у продавців). Інтерпретувати чи редагувати можна на свій розсуд; щось змінювати або додавати, використовуючи свою уяву.

Маю надію, що дана БЕЗКОШТОВНА розробка стане Вам в нагоді і заощадить Ваш час!))))