Діти на рожевих сердечках писали свої досягнення в І семестрі 3 класу. А на сердечках зеленого кольору записували свої мрії. Бажаючі озвучували досягнення та мрії. Цей день був творчим та цікавим для них. Заздалегідь діти намалювали велике дерево і на гілочках клеїли свої сердечка.










