Мета гри-квесту «Здоровий спосіб життя» – визначення та усвідомлення факторів, що впливають на здоров’я, створення умов для формування в учнів позитивного ставлення до життя та власного здоров’я. Проводити гру можна за допомогою учнів старших класів, щоб учні відчули себе в ролі старших наставників, збільшили свої знання в тій чи іншій галузі здоров’язбереження, розвивали свої організаторські та акторські здібності.
Квест – це пригоди. Кожна команда проходить ряд станцій – етапів, де інструктори проводять з гравцями бесіди і дають творче завдання. Вони ж і оцінюють роботу і ставлять бали у маршрутному листі. Знайти місце, де буде проходити кожен етап, можна, тільки розгадавши підказку-ребус. Це додаткові пригоди та азарт для гравців.





































