Сьогодні відбулась
онлайн-конференція:
«
Роль закладів освіти у формуванні нульової терпимості до корупції та вихованні доброчесності в Україні
»
Взяти участь Всі події

КТП з фізичної культури 3 клас І семестр (Ільницька Г. С.)

Фізична культура

Для кого: 3 Клас

29.08.2020

3792

680

1

Опис документу:
Календарне планування для 3 класу (І семестр) згідно з навчальною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів з фізичної культури 1-4 класів Нової української школи та відповідає вимогам нового Державного стандарту (2018).
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Календарне планування з фізичної культури 3 клас (Г.С.Ільницька)

І семестр - 48 год

п/п

Тема уроку

Дата

І семестр

1.

Правила безпечної поведінки на уроках фізичної культури. Організаційні вправи. Фізкультхвилинки. Естафета «Біг по коридорах»

2.

«Пташина країна». Організаційні вправи. Фізкультхвилинки. Рухлива гра «Літає - не літає»

3.

«На фермі». Організаційні вправи. Фізкультхвилинки. Рухлива гра «Театр звірів»

4.

«Білка з горішком». Організаційні вправи. Ходьба. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Білочка з горішком»

5.

«Камуфляж і шпигунство», Організаційні вправи. Ходьба. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Гелікоптери»

6.

«Два хвости». Організаційні вправи. Ходьба. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Хвостики»

7.

«Норм та Незламні». Організаційні вправи. Ходьба зі зміною частоти кроку. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Хокей з мітлою»

8.

«Семеро гномів». Організаційні вправи. Ходьба зі зміною частоти кроку. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Гноми на рибалці»

9.

«Василь Ломаченко». Організаційні вправи. Ходьба зі зміною частоти кроку. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Ловіння парами».

10.

«Викрадачі шкарпеток». Організаційні вправи. Ходьба. Біг зі зміною напрямку. ЗРВ у шеренгах і колонах. Рухлива гра «Повітря, земля, вода, вогонь», «Розмінувати поле»

11.

«Яна Клочкова». Організаційні вправи. Ходьба. Біг зі зміною напрямку. ЗРВ у русі. Рухлива гра «Слухай сигнал», «Швидкі водоноси»

12.

«Ледачий хом’як». Організаційні вправи. Ходьба. Біг спиною уперед. ЗРВ у русі. Рухлива гра «Біг за прапорцями», «Заборонений рух» та гра-вправа «Крок за кроком»

13.

«Черепашки-ніндзя». Організаційні вправи. Ходьба. Біг по діагоналі. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Черепашки»

14.

«Перната банда». Організаційні вправи. Ходьба. Біг по діагоналі. ЗРВ з прапорцями. Рухлива гра «Птахи»

15.

«Бунт пухнастих». Організаційні вправи. Ходьба. Біг по діагоналі. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Наосліп»

16.

«Підводна братва». Організаційні вправи. Ходьба. Біг зі зміною швидкості за звуковим сигналом. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Веселі жабенята»

17.

«Таємниче життя комах». Організаційні вправи. Ходьба. Біг зі зміною швидкості за звуковим сигналом. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Команда швидконогих»

18.

«Бик Фердінанд». Організаційні вправи. Ходьба. Біг зі зміною швидкості за звуковим сигналом. ЗРВ з м’ячами. Рухлива гра «Квач»

19.

«Дозор джунглів». Організаційні вправи. Ходьба. Біг із різних вихідних положень. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Кульку на смугу»

20.

«А Баба Яга проти!» Організаційні вправи. Ходьба. Біг із різних вихідних положень. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Горобці й горлиці»

21.

«Людина-маска». ». Організаційні вправи. Біг із різних вихідних положень. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Пастка»

22.

«Тімон та Пумба». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. «Човниковий» біг 4*9 м. Рухлива гра «Тімон та Пумба».

23.

«Хоробре серце. Змова в королівстві». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. «Човниковий» біг 4*9 м. Рухлива гра «Повінь»

24.

«Професія поліцейського». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. «Човниковий» біг 4*9 м. Рухлива гра «Поліцейські проти зомбі»

25.

«Маленький великий герой». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Лазіння, підлізання, перелітання. Естафета «Вершники»

26.

«Добрі справи». ». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Лазіння, підлізання, перелітання. Рухлива гра «Ловіння мавп»

27

«Епоха динозаврів». ». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Лазіння, підлізання, перелітання. Рухлива гра «Динозаврик»

28.

«Неймовірна історія про гігантську грушу». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ у русі. Стрибки зі скакалкою. Лазіння по похилій лаві. Рухлива гра «Переправа через річку»

29.

«Олександр Усик». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ у русі. Стрибки зі скакалкою. Лазіння по похилій лаві. Рухлива гра «Пересувний ринг»

30.

«Корпорація монстрів». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ у русі. Стрибки зі скакалкою. Лазіння по похилій лаві. Рухлива гра «У річку, гоп!»

31.

«Розвідка». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, біг та стрибків. ЗРВ на місці. Лазіння по гімнастичній стінці. Ходьба по підвищеній опорі. Рухлива гра «Вартові й розвідники»

32.

«Тріо в пір’ї». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, біг та стрибків. ЗРВ на місці. Лазіння по гімнастичній стінці. Ходьба по підвищеній опорі. Рухлива гра «Гуси-лебеді»

33.

«Еверест». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, біг та стрибків. ЗРВ на місці. Лазіння по гімнастичній стінці. Ходьба по підвищеній опорі. Рухлива гра «Горішки»

34.

«Пригоди Шрека». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, біг та стрибків. ЗРВ на місці. Лазіння. Ходьба по підвищеній опорі. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Шрек ловить комах»

35.

«Мадагаскар». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, біг та стрибків. ЗРВ на місці. Лазіння. Ходьба по підвищеній опорі. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Спробуй утекти»

36.

«Мисливці за привидами». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, біг та стрибків. ЗРВ на місці. Лазіння. Ходьба по підвищеній опорі. Розвиток гнучкості. Естафета «Ломана лінія»

37.

«Смолфут». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, біг та стрибків. ЗРВ на місці. Лазіння по гімнастичній стінці. Ходьба по підвищеній опорі. Рухлива гра «Альпіністи»

38.

«Пірати». ». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, біг та стрибків. ЗРВ на місці. Лазіння по гімнастичній стінці. Ходьба по підвищеній опорі. Рухлива гра «Скарб пірата»

39.

«Шпигуни». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, біг та стрибків. ЗРВ на місці. Лазіння по гімнастичній стінці. Ходьба по підвищеній опорі. Рухлива гра «Шпигуни»

40.

«Потанцюймо». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, біг та стрибків. ЗРВ на місці. Танцювальні кроки. Захват каната ногами. Рухлива гра «Тихо – гучно». Дискотека

41.

«Пінгвіни – танцівники». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, біг та стрибків. ЗРВ на місці. Танцювальні кроки. Захват каната ногами. Рухлива гра «Злий пінгвін». Дискотека

42.

«Свинка Пеппа». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, біг та стрибків. ЗРВ на місці. Танцювальні кроки. Захват каната ногами. Рухлива гра «Саджання картоплі»».

43.

«Жабеня Роббіт». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, біг та стрибків. ЗРВ на місці. Лазіння по канату. Танцювальні імпровізаційні вправи. Розвиток гнучкості. Естафета

44.

«Бетмен». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, біг та стрибків. ЗРВ на місці. Лазіння по канату. Танцювальні імпровізаційні вправи. Розвиток гнучкості. Естафета

45.

«Король слон». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, біг та стрибків. ЗРВ на місці. Лазіння по канату. Танцювальні імпровізаційні вправи. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Павучок»

46.

«Лікар Плюшева». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ для постави з в.п. стоячи. Кроки польки, «припадання». Рухлива гра «Жива скульптура»

47.

«Єнот-терапевт». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ для постави з в.п. сидячи. Кроки польки, «припадання». Рухлива гра «Сова і миші»

48.

«Правильна постава – це краса і здоров’я». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ для постави з в.п. лежачи на животі. Кроки польки, «припадання». Рухлива гра «Зайці на городі»

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.