Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості використання арттерапевтичних технік у роботі з дошкільниками
»

КТП 1 клас НУШ (за Типовою о.п. Р.Б. Шияна)

НУШ

Для кого: 1 Клас

20.08.2021

252

16

0

Опис документу:
До підручників за типовою освітньою програмою під керівництвом Р. Б. Шияна : • Українська мова (5 год+2 год) за підручником Большакова І. О., Пристінська М. С. • Математика (3 год+1 год) за підручником Скворцова С. О., Онопрієнко О. В. • Я досліджую світ за підручником Гільберг Т. Г., Тарнавська С. С. • Фізична культура(3 год)
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Назва предметів

Понеділок

03.09

Вівторок

04.09

Середа

05.09

Четвер

06.09

П’ятниця

07.09

Українська мова


Я вивчаю українську мову. Ознайомлення з «Букварем». Вітання і знайомство з однолітками.

Ознайомлення із зошитом для письма, письмо­вим приладдям. Правила сидіння за партою під час письма. Розташування зошита на парті під час письма. Обведення малюнків по контуру.

Основний рядок сітки зошита. Підготовчі графі­чні вправи. Письмо прямих ліній у рядку в на­прямку зліва — направо і згори — вниз.

Слово. Слова, які відповідають на питання хто? що?

Слово. Слова, які відповідають на питання що робить? Слухання та обговорення тексту.Українська мова в інтегрованому курсі

Усне і писемне мовлення. Прилади що допомагають передавати повідомлення.Закріплення уміння писати в рядку. Підготовчі графічні вправи. Письмо ламаних і півовальних ліній у рядку.


Математика

Ознайомлення з підручником, зошитом і приладдям для уроків математики. Досліджуємо форми об'єктів. Геомет­ричні фігури. Розташування об'єктів

Вивчаємо геометричні фігури (точка, пряма, крива). Вста­новлюємо просторові відношення. Підготовчі вправи до написання цифр.Досліджуємо ознаки об'єктів (форма, колір, розмір). Об'єднання об'єктів у групи. Підготовчі вправи до напи­сання цифр.

Я досліджую світ


Я знайомлюся з однокласниками.

Ми- однокласники.

Вивчаємо геометричні фігури (промінь, відрізок, ламана). Розміщення об'єктів у просторі («на», «під», «над»). Під­готовчі вправи до написання цифр

Чому потрібно дотримуватись розпорядку дня.

Змійка-грамотійка. Правила організації робочого місця на уроці. Матеріали, інструменти та пристосуванням, необхідні для роботи. Виготовлення закладки для книжки.

Фізична культура


Фізична культура як сукупність різноманітних фізичних вправ, спрямованих на фізичний розвиток та зміцнення здоров'я людини. Спортивний одяг і взуття. Правила без­печної поведінки на уроках фізкультури. Рухливі ігри та естафети.


Правила безпечної поведінки в процесі рухової та загаль­ної діяльності. Організовуючі вправи. Різновиди ходьби. Рухливі ігри, естафети. Визначення вихідних даних фізи­чної підготовленості учнів.

Життєво важливі способи пересування людини. Організо­вуючі вправи. Різновиди ходьби. Рухливі ігри, естафети. Визначення вихідних даних фізичної підготовленості учнів.

Тиждень 1 «Я- школяр».

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.