Кросворд "Кіно"

Опис документу:
Кросворд "Кіно"

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

По горизонталі: 2. Американська кіноактриса, яка отримала «Оскар» за кращу жіночу роль в 1987 році у фільмі «Лунатик». 3. Фільм, що прославив Софі Марсо. 6. Японська мультиплікація. 8. Російський актор, шоумен і телеведучий (Вахтанг Маргеладзе у серіалі «Крот»). 10. Країна із фільму «Анна і король». 11. Ім’я актриси Гарднер. 12. Фільм Мат’є Кассовітца «... нашої ери».

По вертикалі: 1. Режисер фільму «Піаніст» (2002 р.). 2. Кінокомедія Меньшова «...-мирлі». 3. Науково-фантастичний фільм, знятий в 1968 році спільними зусиллями французьких та італійських кінематографістів, режисер - Роже Вадим. 4. Художній фільм режисера Віктора Трегубовича за мотивами повісті В. Барабашова «Запеклі перегони», знятий в 1983 році. 5. Відомий татарський режисер-постановник («Американець», «Погаслі зірки», «Казанський рушник», «Блакитна шаль», «Слуга двох хазяїв» та ін.). 6. Радянський і російський кіно- і телережисер («Слово для захисту», «Полювання на лисиць», «Зупинився потяг», «Парад планет», «Плюмбум, або Небезпечна гра», «Слуга»). 7. Радянський режисер, сценарист, теоретик кіно і педагог («Броненосець «Потьомкін» («1905 рік»)»). 9. Головний герой мюзиклу «Вечори на хуторі поблизу Диканьки».

1П

2Ш

Е

Р

3Б

У

4М

5С

6А

Н

І

М

7Е

О

И

А

А

А

Б

Й

Л

Р

Р

Г

Л

Д

З

Я

Л

Б

І

І

Р

Е

8Н

А

Г

І

Є

9В

А

10С

І

А

М

А

Н

С

А

Р

Т

Ж

Ш

Ш

Ь

К

Е

Р

А

И

Т

К

У

Л

А

Н

Т

Е

И

Л

Л

Л

О

О

Й

Й

11А

В

А

Ь

12В

А

В

И

Л

О

Н

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з МАТЕМАТИКИ залишилося:
0
4
міс.
0
1
дн.
0
5
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!