і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Предмети »

Кросворд «Думати добре, а відгадувати – ще краще»

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Кросворд «Думати добре, а відгадувати – ще краще»

(для учнів 5 класу)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

По горизонталі: 2. Ішла баба з гір та несла сто шкір. 5. Складеш – клин, розкладеш – гриб. 7. Чорна корова всіх поборола. 9. Сам маленький, а шуба дерев’яна. 11. Без рук, без ніг, а всіх кладе на постіль. 12. Маленьке, кругленьке, зачепи – плакати будеш. 15. Мовчить, а сто дурнів навчить. 17. По землі бігає, під лавою спати лягає. 20. Було собі два брати й обидва Кіндрати, через доріжку живуть і один одного не бачать. 21. Хто на собі свій будинок носить? 23. Влітку сірий, взимку білий. 24. Зуби є , а рота немає.

По вертикалі: 1. У зеленій оболонці, а всередині – як сонце. 2. Без очей, без рук, а лізе на дрюк. 3. Що іде, не рухаючись з місця? 4. Плавала, купалася, сухенька осталася. 6. Ходить пані в золотім жупані, куди гляне – трава в’яне. 8. По землі скаче, а в воді пливе. 10. Не їсть, не п’є, а стоїть та б’є. 13. Зранку ходить на чотирьох, вдень на двох, увечері на трьох. 14. Шумить, гуде і все горою йде. 16. Без рук, без ніг, а по полю гасає. 18. Два рази родиться, один раз вмирає. 19. Вдень по небу гуляє, вночі спати лягає. 22. Під одним дахом чотири братики. 23. У хлівці два ряди баранців, і всі біленькі.

Для довідок: равлик, вітер, хуртовина, сон, горіх, годинник, качка, курка, заєць, сонце, квасоля, капуста, кавун, парасоля, осінь, ніч, жаба, цибуля, людина, книжка, віник, зуби, стіл, граблі, час, очі.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Кросворд «Думати добре, а відгадувати – ще краще» складений для учнів 5 класу за матеріалом підручника за авторством Л.Т. Коваленко. Можна використовувати як домашне завдання або як підведення підсумків уроку.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Сучасні проблеми адаптації та соціалізації особистості»
Левченко Вікторія Володимирівна
36 години
590 грн
295 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти