і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Взяти участь
Поспішайте взяти участь у вебінарі Арт-терапія в роботі з підлітками і старшокласниками. Шлях до мети
До початку вебінару залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Предмети »

Контрольна робота за творчістю О.С.Пушкіна, Г.Х.Андерсена, О.Уальда

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Світова література, 5 клас

Урок __

Тема. Контрольна робота за творчістю О.С.Пушкіна, Г.Х.Андерсена, О.Уальда

Мета. Систематизувати й узагальнити знання учнів; виявити рівень знань, умінь і навичок учнів з метою їх корекції; розвивати образне й логічне мислення учнів, пам'ять, уміння висловлюватись з приводу прочитаного, характеризувати героїв; виховувати найкращі моральні якості.

Хід уроку

Початковий та середній рівні

1. «У лукомор’я дуб зеленый» - це вступ до твору О.С.Пушкіна:

  1. «Казка про рибака та рибку»

  2. «Руслан і Людмила»

  3. «Казка про мертву царівну і сімох богатирів»

  4. «Казка про царя Салтана»

2. Царівну з «Казки про мертву царівну…» О.С.Пушкіна рятує:

  1. Учений кіт

  2. Сім богатирів

  3. Бурий вовк

  4. Єлисей

3. Придворні, які ніколи не чули солов’я, за його спів уважали:

  1. Стукіт дятла

  2. Дзижчання комара

  3. Мукання корови

  4. Мекання кози

4. Штучний соловей умів співати:

  1. Пісні всіх птахів

  2. Людським голосом

  3. Одну солов’їну мелодію

  4. Як справжній, живий соловейко

5. Хлопчик-Зірка перетворився із красеня на потвору:

  1. Із віслючими вухами

  2. З великим носом

  3. Із обличчям жаби та лускою на тілі

  4. Із баранячими рогами й копитами.

6. Хлопчик-Зірка щоразу віддавав знайдені монети:

  1. Різним калікам, жебракам

  2. Бідним сиротам

  3. Одному прокаженому

  4. Бідним жінкам

Достатній рівень

7. Порівняйте образи справжнього та штучного солов’я з казки Г.Х.Андерсена «Соловейко».

8. Які людські вади викриваються у казці О.Уальда «Соловейко»

Високий рівень (одне завдання на вибір)

9. Чого навчила мене казка Г.Х.Андерсена «Соловейко».

10. Яка краса важливіша: краса душі чи зовнішня краса? (За казкою О.Уальда «Хлопчик-Зірка)

11. Напишіть твір-роздум за прочитаними казками на тему: «Можна вибрать друга і по духу брата, та не можна рідну матір вибирати»

12. Які ви знаєте пам’ятники, споруджені письменникам-казкарям та їх героям? Опишіть один з пам’ятників.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

  • Додано
    11.08.2018
  • Розділ
    Зарубіжна література
  • Клас
    5 Клас
  • Тип
    Конспект
  • Переглядів
    247
  • Коментарів
    0
  • Завантажень
    1
  • Номер матеріала
    TU648852
  • Вподобань
    0
Курс:«Географічні задачі»
Довгань Андрій Іванович
36 години
1400 грн
590 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь