Контрольна робота №7 Початки теорії ймовірностей

Опис документу:
Контрольна робота з алгебри і початків аналізу до підручника О.Істер, О. Єргіна, 11 клас (профільний рівень) з теми "Початки теорії ймовірностей". Матеріал може бути використаний при перевірці навчальних досягнень учнів.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

11 клас (профільний рівень)

Контрольна робота з теми «Початки теорії ймовірностей»

І варіант

  1. В скриньці лежать 30 однакових за формою кульок: 17 білих, 9 червоних і 4 чорні. Яка ймовірність того, що навмання взята кулька не чорна?

  2. Ймовірність того, що перший баскетболіст зробить влучний кидок, становить 0,8, а другий – 0,85. Яка ймовірність того, що, виконавши по одному кидку, обидва спортсмени влучать у кошик?

  3. Із двох гармат стріляють по цілі. Імовірність влучення в ціль першою і другою гарматою відповідно дорівнюють 0,6 і 0,9. Знайти ймовірність того, що при одному залпі по цілі влучать тільки з однієї гармати.

  4. У токаря є 13 конусних 17 циліндричних деталей. Він навмання взяв одну деталь, а потім іншу. Знайти ймовірність того, що перша деталь конусна, а друга – циліндрична.

  5. Одночасно підкидають два гральні кубики. Випадкова величина X – кількість кубиків на яких випала парна кількість очок. Укажіть закон розподілу випадкової величини X. Знайдіть M(X).

ІІ варіант

  1. З шухляди, у якій лежить 8 червоних, 3 сині та 20 зелених олівців, навмання вийняли один олівець. Яка ймовірність того, що це не зелений олівець?

  2. Ймовірність того, що стрілець одним пострілом влучає в ціль, дорівнює 0,4. Стрілець виконав два постріли. Знайти ймовірність того, що обома пострілами стрілець влучив в ціль.

  1. Імовірність закинути у корзину м’яч для першого гравця дорівнює 0,6, а для другого – 0,5. Обидва гравці роблять по одному кидку. Яка ймовірність того, що хоча б один з них закине м’яч у корзину?

  2. У коробці 10 куль, з них 7 білих. Навмання беруть одну за одною дві кулі, до того ж узяту першу кулю до коробки не повертають. Знайти ймовірність того, що обидві кулі будуть білі.

  3. Одночасно підкидають два гральні кубики. Випадкова величина X – кількість шісток, що випали. Укажіть закон розподілу випадкової величини X. Знайдіть M(X).

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»