і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Предмети »

Контрольна робота № 3. Тести

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Урок ________

Тема. Контрольна робота № 3. Тести

Мета: систематизувати й узагальнити знання з теми; виявити рівень знань, умінь та навичок учнів із метою їхньої корекції; розвивати образне та логічне мислення учнів, пам’ять, уміння формулювати власну; виховувати найкращі людські якості на прикладі позитивних героїв вивчених творів.

Хід уроку

I. Оголошення теми й мети уроку

II. Основний зміст роботи

1. Інструктаж до виконання тестових завдань

2. Виконання контрольної роботи (виконуються завдання всіх рівнів)

Варіант I Варіант II

Початковий та середній рівні

1. У будиночку бабусі Кая й Герди росли:

а)тюльпани;

б) троянди;

в) жоржини

2. Як підлеглі ставилися до Принцеси в п’єсі-казці С. Маршака «Дванадцять

місяців»?

а) З любов’ю та повагою;

б) байдуже переносили всі примхи;

в) лестили їй.

3. Кай різко змінився, тому що:

А) у його серце потрапив осколок чарівного дзеркала;

Б) його зачарував злий чарівник;

В) він прагнув потрапити до Снігової королеви.

4. Місяць Квітень подарував пасербиці:

А) каблучку;

Б) браслет;

В) люстерко.

5. Що таке антитеза? Наведіть приклади.

6. Що таке ремарка?

Достатній рівень

7. Які риси вдачі допомогли Герді перемогти Сніжну королеву.

8. Зробіть порівняльну характеристику Пасербиці та рідної дочки з казки «Дванадцять місяців» С. Маршака.

1. Ч ому Кай із казки Г. К. Андерсена раптом змінився, став злим і насмішкуватим?

а) Його вразила скалка із дзеркала чорта;

б) Снігова королева заморозила його серце;

в) його розлюбила Герда, перестала товаришувати.

2. Сила Герди була:

а) в її друзях;

б) в її серці;

в) в її фізичній силі.

3. Принцесі з п’єси-казки «Дванадцять місяців» забажалося на Новий рік:

А) фіалок;

Б) крокусів;

В) пролісків.

4. Які чарівні слова солдат порадив частіше вживати принцесі6

А) «Даруйте!»

Б) «Виконуйте швидше!»

В) «Будь ласка!»

5. Що таке репліка?

6. Що таке монолог?

Достатній рівень

7. Як було покарано зло в драмі С.Маршака «Дванадцять місяців»

8. Зробіть порівняльну характеристику Снігової королеви з однойменної казки та Герди

Високий рівень

(Змістовна, правильна й цікава відповідь — 3 бала.)

Виконайте одне із завдань.

а) Напишіть листа Каю або Герді, героям казки Г. К. Андерсена «Снігова королева».

б) Придумайте закінчення історії Баби та її Дочки, інших героїв казки С. Маршака «Дванадцять місяців».

в) Напишіть листа улюбленому героєві казок Г. К. Андерсена або С. Маршака.

г) Що таке справжня дружба? Чи допоможуть нам це зрозуміти літературні

казки?

III. Підбиття підсумків уроку

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Правове регулювання освіти осіб з особливими потребами»
Байталюк Ольга Михайлівна
24 години
490 грн
245 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти