За всіма нормами мовленнєвого розвитку дитина повинна б почати розмовляти, але малюк мовчить...Більшість однолітків спілкується реченнями, а наша малеча деякими коротенькими словами...Дитина мовчить і батьки, зазвичай, починають бити на сполох. Спробуємо розібратися .











!["Пригоди Планетярика на Зеленій Планеті" на автоматизацію звуків [Л],[Л'],[З]](https://fs08.vseosvita.ua/08018q3o-00d7-70x37.jpg)




