Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Освіта в умовах воєнного часу: виклики, рішення, реалізація
»
Взяти участь Всі події

Консультація "Сучасні іграшки-антистрес: робота з дитячою тривогою"

Дошкілля

Для кого: Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років)

23.01.2022

111

8

0

Опис документу:

Як же уникнути негативних наслідків від стресу і депресії? Вчені з’ясували, що різні антистресові іграшки можуть з цим допомогти. Питання, як? Під час стресу, ваш організм працює на межі, але у цієї негативної енергії немає виходу. На допомогу приходять іграшки, так як фізичний вплив допомагає вивільнити частину стресової енергії, а отже і розслабитися. Насправді, переваги величезні, нам просто потрібно відмовитися від нав’язливої ​​думки про те, що такі іграшки-дурна розвага для дітей, і прийняти той факт, що вони можуть благотворно позначитися не тільки на нашому психічному здоров’ї, але і фізичному. До того ж, ціни на подібні іграшки невисокі, що є ще однією перевагою. Більш того, за допомогою м’ячів і лизунів антистрес можна не тільки швидко і легко позбутися від стресу, але також підняти собі настрій. Ось ще декілька переваг, які дадуть зрозуміти чи корисні іграшки антистрес насправді:

  • Здоровий сон. Відчуваючи стрес, ми зазвичай не можемо заснути, перевертаючись всю ніч в ліжку. Різні м’ячі, кульки та лизуни антистрес можуть допомогти вам розслабитися і заснути.

  • Сильні руки. Регулярно стискаючи м’яч антистрес, ви зможете поліпшити стан вашої м’язової маси рук. Використання антистрес м’яча також рекомендовано людям з м’язовою атрофією.

  • Здорове серце. Вчені Гарвардської медичної школи виявили, що стрес може призвести до серцевих захворювань. Така фізична активність, як стискання м’яча для зняття стресу, допомагає нашому розуму і тілу розслабитися і покращує тим самим здоров’я серця.

  • Гарний настрій. Ваше робоче навантаження, звичайно, не зменшиться при стисканні іграшок антистрес, однак, це допоможе вашому мозку краще концентруватися, а вашому тілу трохи розслабитися. Ці два фактори можуть значно поліпшити ваш настрій.

  • Хороша пам’ять. В 2013 року студентам коледжу дали список слів, які потрібно запам’ятати, під час стискання маленької рожевої кульки. Стискаючи правою рукою, вони активували ліву частину мозку і відмінно пройшли тест на запам’ятовування.

Відображення змісту документа тимчасово вимкнено. Ми проводимо технічні роботи. Орієнтовний час виконання робіт, до 06:00 25.05.2022

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.