Консультація для батьків " Якщо дитина часто плаче "

Опис документу:
З цією проблемою стикаються багато батьків. Після клацання зупинити плач в ряд чи зможе навіть дорослий, тому не варто гостро реагувати запобігти проблемі, ніж вирішувати її. Батьки повинні розібратися в причинах частого плачу свого чада і спробувати допомогти. Які ж види плачу найбільш поширені, спробуємо з'ясувати разом.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Консультація для батьків.

Якщо дитина часто плаче.

З цією проблемою стикаються багато батьків. Після клацання зупинити плач в ряд чи зможе навіть дорослий, тому не варто гостро реагувати запобігти проблемі, ніж вирішувати її. Батьки повинні розібратися в причинах частого плачу свого чада і спробувати допомогти. Які ж види плачу найбільш поширені, спробуємо з'ясувати разом.

Плач від болю.

Простий забій, ниючий зуб, нетравлення шлунка, подряпина - будь-яке відхилення від нормального стану може викликати у дитини сльози. Батькам в такі моменти треба бути мудрими і трохи холодними, не кидатися дитини зі словами жалю. Говоріть з дитиною, вселите йому, що він справжній герой, і ніяка біль йому не страшна, переведіть його увагу на мультик або запропонуйте пограти. Згодом дитина навчитися самостійно відволікатися від болю і не плакати.

Плач від образи.

Діти як ніхто інший страждає від почуття самотності, невпевненості і не справедливості. Батьки повинні уважно придивитися до дитини, можливо, плач від образи повторюється регулярно і назріває психологічний розлад. Іноді досить просто поговорити по душам, більше проводити часу разом, взяти за правило щодня ділитися своїми враженнями і почуттями перед сном. Важливо подарувати дитині впевненість, що він не самотній, стати йому другом. Якщо проблема не вирішується силами батьків, варто звернутися до дитячого психолога.

Плач від відчаю.

Прийнято вважати, що це почуття характерно тільки для дорослих. Але його може відчувати і ваша дитина. Викликати відчай здатний навіть така дрібниця, як випадково лопнув повітряну кульку або зламана іграшка. Важливо швидко зреагувати і виправити становище, переключити увагу дитини і розвеселити його.

Плач через примхи.

Шановні батьки, в цьому випадку переглянете свій підхід до виховання. Багато дітей переконані, що за допомогою плачу можуть домогтися бажаного: нової іграшки, черговий цукерки, ще одного мультика. Відмова батьків може викликати не просто плач, а справжню істерику. Будь-які аргументи на такі моменти бездіяльні, тому батьки повинні зосередити увагу дитини на іншому предметі, зацікавити його. Турбота - ось, що потрібно вашим дітям. Сліз буде набагато менше, просто частіше говорите дитині, як сильно ви його любите.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Всеосвіта дарує

Три iPhone 12

+20 крутих призів з нашого фірмового магазину

до закінчення залишилось
00
00
00
00