Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»

Консультація для батьків "Як зробити з дітьми яєчко з ниток до Великодня»

Дошкілля

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

13.04.2020

1748

93

0

Опис документу:
Консультація для батьків "Як зробити з дітьми яєчко з ниток до Великодня» Яйце з ниток стане креативним елементом декору або оригінальним подарунком. Зробити його можна за допомогою простої техніки. Бажаю чудово провести час.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Як зробити з дітьми яєчко з ниток до Великодня Консультація для батьків
Слайд № 1

Як зробити з дітьми яєчко з ниток до Великодня Консультація для батьків

Яйце з ниток стане креативним елементом декору або оригінальним подарунком. Зробити його можна за допомогою простої техніки. Матеріали: повітряна к...
Слайд № 2

Яйце з ниток стане креативним елементом декору або оригінальним подарунком. Зробити його можна за допомогою простої техніки. Матеріали: повітряна кулька; нитки; клей ПВА; ножиці; пензлик; декоративна фурнітура. Етапи робіт з виготовлення декоративного яйця. Надуйте кульку до потрібного розміру. 2. Поверхня кульки необхідно змастити жирним кремом або вазеліном. 3. Нанесіть на поверхню кульки клей і почніть обмотувати його нитками. 4. Кожен шар ниток змащуйте клеєм. Від кількості шарів і щільності буде залежати прозорість вироби.

5. Залиште обмотаний кулька просохнути, а потім голкою проткніть кульку і витягніть його з ниткового каркаса. 6. Нитки можна пофарбувати акриловими...
Слайд № 3

5. Залиште обмотаний кулька просохнути, а потім голкою проткніть кульку і витягніть його з ниткового каркаса. 6. Нитки можна пофарбувати акриловими фарбами в будь-який колір. 7. Виріжте в кульці отвір збоку. Задекоруйте його квіточками або ґудзичками. 8. На дно можна покласти вату, папір або пінопласт. Вийшов невеликий будиночок для м'якої іграшки. 9. У верхній частині кульки закріпіть нитку, тоді готову саморобку в формі яйця можна буде повісити в кімнаті.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.