Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

КОНСПЕКТИ ЗАНЯТЬ ДЛЯ ДІТЕЙ СЕРЕДНЬОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ЗА МЕТОДИКОЮ Л. ШЕЛЕСТОВОЇ "КМІТЛИВИЙ ЧИТАЙЛИК"

docx

Дошкілля

Для кого: Дошкільнята (4-5 років)

12.08.2022

102

12

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Малята легко та із задоволенням продовжують навчаються читати. Ігрові вправи зацікавлюють дітей яскравими малюнками. У процесі ігор із буквами та складами діти постійно повторюють їх, конструюють слова, придумують цікаві історії, підбирають до слів рими. Все це викликає у дітей інтерес до навчання, використовуючи розвивальні завдання, вправи, ігрові ситуації; сприяє об`єднанню дітей у колектив у процесі спільної мовленнєвої діяльності.

Запропоновані завдання діти виконують природно, невимушено, з цікавістю та бажанням досягти бажаного результату. Вдало підібрані завдання розширюють знання дітей про навколишній світ, збагачують активний та пасивний словник малят, розвивають логічне мислення. У процесі ігор із буквами та складами малята постійно повторюють їх, придумують чистомовки на потрібний склад, добирають до слів рими.

Вихователь ставить за мету – викликати в дітей інтерес до читання, використовуючи різні розвивальні завдання, ігрові ситуації, вправи; ознайомити їх із буквами – навчити читати склади та слова.

rlanguage":{"en":[1499446751387.75],"uk":[1497169619936.88]},"translatetoooftendeniedforlanguage":{"en":true,"uk":true},"zerosuggest":{"cachedresults":""}}