і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Предмети »

Конспекти занять з хореографії із дітьми 6-го року життя І півріччя

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Конспекти занять з хореографії

із дітьми 6-го року життя

І півріччя

Група№2

Група №4

Група№10

Заняття№1

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Ввідне заняття. Знайомство. Ознайомлення із завданнями на весь рік.

Познайомитись із дітьми; повідомити основні завдання заняття хореографії; виховувати музичний слух, любов до танцювального мистецтва.

  1. Вхід до залу маршовим кроком.

  2. Розминка по колу.

  3. розминка на середині залу.

  4. Музично-рухові ігри для знайомства («Злови мяч», «Передай уклін»)

  5. Вправи на заспокоєння дихання.

  6. Уклін, вихід із залу

Заняття№2

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Характер музики.

Перша, друга, третя позиції ніг. Положення en face.

Навчати дітей відчувати характер музики, повторювати першу, другу, третю позицію ніг; розвивати спостережливість, уважність; виховувати любов до танцю.

  1. Вхід до залу.

  2. Виконання розминки на середині залу.

  3. Повторення першої, другої, третьої позиції ніг.

  4. Вивчення положення en face.

  5. Хореографічні ігри на сприймання характеру музики.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід із залу.

Заняття№3

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Характер музики (веселий, сумний). Повторення позицій ніг. Підготовча, перша, друга, третя позиції рук.

Навчати дітей відчувати характер музики, повторювати позиції ніг;розвивати нучкість, силу ніг; виховувати спростережливість, уміння відтворювати показаний елемент танцювально руху.

  1. Вхід до залу.

  2. Виконання розминки на середині залу.

  3. Повторення позицій ніг.

  4. Повторення підготовчої, першої, другої, третьої позиції рук.

  5. Хореографічні ігри на сприймання характеру музики.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід із залу.

Заняття№4

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Характер музики. Вивчення елементів класичного екзерсису, demi-plie.

Навчати дітей розрізняти характер музики та передавати його у танці; ознайомити з танцювальним рухом demi-plie ; розвивати спостережливість, уявлення; виховувати любов до занять хореографією.

  1. Вхід до залу.

  2. Виконання розминки на середині залу.

  3. Повторення позицій ніг.

  4. Ознайомлення із танцювальним рухом demi-plie.

  5. Хореографічні ігри на сприймання характеру музики.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід із залу.

Заняття№5

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Характер музики. Вивчення елементів класичного екзерсису, battement tendu.

Удосконалювати навички дітей розрізняти характер музики та рухатися відповідно до нього; розучити battement tendu.; розвивати виворітність, правильну поставу; виховувати поважне ставлення до хореографічного мистецтва.

  1. Вхід до залу.

  2. Виконання розминки на середині залу.

  3. Повторення позицій рук та ніг.

  4. Вивчення battement tendu.

  5. Хореографічні ігри на сприймання характеру музики.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід із залу.

Заняття№6

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Темп музики (швидкий). Вивчення елементів класичного екзерсису, battement tendu у поєднанні з demi-plie.

Навчати дітей розрізняти музику за темпом; повторити позиції рук та ніг; розучити battement tendu у поєднанні з demi-plie; навчати відчувавти музику шляхом проведення рухливих ігор-забав; виховувати уважність та спостережливість.

  1. Вхід до залу.

  2. Виконання розминки на середині залу.

  3. Повторення позицій рук та ніг, battement tendu, demi-plie .

  4. Розучити battement tendu у поєднанні з demi-plie.

  5. Хореографічні ігри-забави.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід із залу.

Заняття№7

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Темп музики (повільний). Вивчення елементів класичного екзерцису, passé par terre.

Ознайомлювати дітей із видами темпу музики, удосконалювати вміння дітей виконувати battement tendu у поєднанні з demi-plie.

навчати виконувати елемент класичного танцю passé par terre; розвивати відчуття ритму; виховувати уміння сприймати музику.

  1. Вхід до залу.

  2. Виконання розминки на середині залу.

  3. Удосконалення вміння дітей виконувати battement tendu у поєднанні з demi-plie.

  4. Вивченнявати елемент класичного танцю passé par terre.

  5. Хореографічні ігри на відтворення темпу музики.

  6. Хореографічні ігри на сприймання характеру музики.

  7. Вправи на заспокоєння дихання.

  8. Уклін та вихід із залу.

Заняття№8

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Темп музики. Вивчення елементів класичного екзерсису, releve.

Навчати дітей відчувати та рухатися відповідно темпу музики; вивчати елемент класичного екзерсису releve;

навчати виконувати хореорафічні елементи за асоціацією з певною твариною; розвивати уяву; виховувати уміння імпровізувати.

  1. Вхід до залу.

  2. Виконання розминки на середині залу.

  3. Виконання хореографічних елементів за асоціацією з певною твариною.

  4. Повторення позицій рук та ніг, battement tendu, demi-plie , battement tendu у поєднанні з demi-plie, passé par terre.

  5. Вивчення елементу класичного екзерсису - releve.

  6. Хореографічні ігри на сприймання темпу музики.

  7. Вправи на заспокоєння дихання.

  8. Уклін та вихід із залу.

Заняття№9

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Характер, темп музики. Вивчення елементів класичного екзерсису, releve у поєднанні з demi-plie.

Навчати дітей елементів класичного екзерсису, releve у поєднанні з demi-plie.; удосконалювати навички рухатися відповідно темпу та характеру музики; виховувати естетичне сприймання хореографії.

  1. Вхід до залу.

  2. Виконання розминки на середині залу.

  3. Повторення позицій рук та ніг, releve, battement tendu, demi-plie, battement tendu у поєднанні з demi-plie, passé par terre.

  4. Вивчення елементів класичного екзерсису, releve у поєднанні з demi-plie.

  5. Музично-ритмічні забави у поєднанні з віршованим компонентом.

  6. Хореографічні ігри на сприймання характеру музики.

  7. Вправи на заспокоєння дихання.

  8. Уклін та вихід із залу.

Заняття№10

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Динаміка музики (тихо, голосно). Танцювальний крок з носка. Фыгурне перешикування.

Навчати дітей відчувати динаміку музики та передавати її за допомогою рухів; вивчати танцювальний крок з носка; розвивати виворітність; виховувати наполегливість.

  1. Вхід до залу.

  2. Виконання розминки на середині залу.

  3. Повторення елементів класичного екзерсису battement tendu, demi-plie , battement tendu у поєднанні з demi-plie, passé par terre.

  4. Вивчення танцювального кроку з носка.

  5. Музично-ритмічні забави у поєднанні з віршованим компонентом.

  6. Хореографічні ігри на сприймання динаміки музики.

  7. Вправи на заспокоєння дихання.

  8. Уклін та вихід із залу.

Заняття№11

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Динаміка музики. Нахили і повороти голови в характері вальсу, польки.

Навчати дітей відчувати динаміку музики та передавати її за допомогою рухів; навчати виконувати нахили і повороти голови в вальсу, польки; розвивати виворітність; виховувати любов до танцю.

  1. Вхід до залу.

  2. Виконання розминки на середині залу.

  3. Повторення танцювального кроку з носка.

  4. Нахили і повороти голови в характері польки, вальсу.

  5. Хореографічні ігри на сприймання динаміки музики.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід із залу.

Заняття№12

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Динаміка музики. Хореографічні етюди.

Навчати дітей відчувати динаміку музики та передавати її за допомогою рухів; навчати виконувати виражальні рухи руками; розвивати виворітність; розучити хореографічний етюд «Осіннє листя» виховувати любов до танцю.

  1. Вхід до залу.

  2. Виконання розминки на середині залу.

  3. Повторення танцювального кроку з носка.

  4. Повторення нахилів і поворотів голови в характері музики.

  5. Розучення хореографічного етюду «Осіннє листя».

  6. Хореографічні ігри на сприймання динаміки музики.

  7. Вправи на заспокоєння дихання.

  8. Уклін та вихід із залу.

Заняття№13

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Вироблення відчуття ритму. Вивчення основного руху до танцю на Свято осені.

Навчати дітей ловити ритм музики, рухатися відповідно ритму музики; вивчати основни рух, на якому будуватиметься танець до Свята осені; розвивати спостережливість; виховувати уміння орієнтуватись у малюнку танцю.

  1. Вхід до залу.

  2. Виконання розминки на середині залу.

  3. Вправи на передавання ритму музики.

  4. Вивчення основтого танцювального руху до таночка на Свято осені.

  5. Вправи на заспокоєння дихання.

  6. Уклін та вихід із залу.

Заняття№14

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Вироблення відчуття ритму. Вдосконалення виконання основного руху до танцю на Свято осені.

Виробляти у дітей відчуття ритму; розучувати танець до Свята осені; розвивати спостережливість; виховувати сумлінність.

  1. Вхід до залу.

  2. Виконання розминки на середині залу.

  3. виконання елементів класичного екзерсису battement tendu, demi-plie , battement tendu у поєднанні з demi-plie, passé par terre.

  4. Повторення основтого танцювального руху до таночка на Свято осені.

  5. Вправи на заспокоєння дихання.

  6. Уклін та вихід із залу.

Заняття№15

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Вироблення почуття ритму. Постановка танцю до Свята осені.

Навчати дітей рухатися відповідно темпу та характеру музики; відпрацьовувати рухи до танцю на Свято осені; завершити постановку танцю; виховувати уміння танцювати синхронно.

  1. Вхід до залу.

  2. Виконання розминки на середині залу.

  3. Повторення основтого танцювального руху до таночка на Свято осені.

  4. Постановка танцю.

  5. Відпрацювання першої частини танцю.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід із залу.

Заняття№16

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Вироблення музичного слуху. Відпрацювання танцю. Вироблення вміння рухватися зальотною ходою.

Розвивати музичний слух дітей; відпрацьовувати окремі елементи танцю та виконання усього танцю; формувати уміння виконувати танець синхронно.

  1. Вхід до залу.

  2. Виконання розминки на середині залу.

  3. Повторення основтого танцювального руху до таночка на Свято осені.

  4. Відпрацювання танцю.

  5. Вироблення вміння рухватися зальотною ходою.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід із залу.

Заняття№17

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Вироблення музичного слуху. Робота над танцем.

Навчати дітей ритмічно плескати в долоні;

Розвивати музичний слух; виховувати наполегливість, уміння відтворювати показаний ритмічний малюнок.

  1. Вхід до залу.

  2. Музичне вітання.

  3. Розминка на середині залу.

  4. Хореографічні ігри на орієнтацію у просторі залу.

  5. Виплескування ритмічних малюнків.

  6. Повторення таночку, робота над емоційним виконанням.

  7. Вправи на заспокоєння дихання.

  8. Уклін, вихід із залу

Заняття№18

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Вироблення відчуття ритму. Музично-ритмічні забави.

Навчати дітей відчувати ритм музики та передавати його у танці; навчати рухатися відповідно до ритму музики шляхом проведення музично-ритмічних забав; розвивати виворітність, виховувати наполегливість, уважність.

  1. Вхід до залу.

  2. Музичне вітання.

  3. Розминка на середині залу.

  4. Музично-ритмічні забави.

  5. Хореографічні ігри на орієнтацію у просторі залу.

  6. Виплескування ритмічних малюнків.

  7. Вправи на заспокоєння дихання.

  8. Уклін, вихід із залу

Заняття№19

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Вироблення відчуття ритму. Музично-ритмічні забави.

Навчати дітей відчувати ритм музики та передавати його у танці; навчати рухатися відповідно до ритму музики шляхом проведення музично-ритмічних забав; розвивати виворітність, виховувати наполегливість, уважність.

  1. Вхід до залу.

  2. Музичне вітання.

  3. Розминка на середині залу.

  4. Музично-ритмічні забави.

  5. Хореографічні ігри на орієнтацію у просторі залу.

  6. Виплескування ритмічних малюнків.

  7. Вправи на заспокоєння дихання.

  8. Уклін, вихід із залу

Заняття№20

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Вироблення музичного слуху. Ознайомлення із різновидами танців народів світу.

Розвивати музичний слух; ознайомити дітей із різновидами танців народів світу.; розвивати спростережливість, виховувати любов до хореографічного мистецтва.

  1. Вхід до залу.

  2. Музичне вітання.

  3. Розминка на середині залу.

  4. Ознайомлення із різновидами танців народів світу, слухання музики, перегляд відео.

  5. Виплескування ритмічних малюнків.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін, вихід із залу

Заняття№21

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Вироблення музичного слуху. Білоруський танець. Положення рук. Боковий крок. Боковий галоп.

Розвивати музичний слух; навчати дітейосновам білоруського танцю, положенням рук, баковому кроку, галопу , у вільному напрямку; розвивати спростережливість, виховувати любов до хореографічного мистецтва.

  1. Вхід до залу.

  2. Музичне вітання.

  3. Розминка на середині залу.

  4. Ознайомлення з білоруським танцем.

  5. Навчання рухатися боковим кроком, галопом.

  6. Виплескування ритмічних малюнків.

  7. Вправи на заспокоєння дихання.

  8. Уклін, вихід із залу

Заняття№22

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Вироблення почуття ритму. Білоруський танець. Побудова асоціативних фігур (кружечки), робота в парі.

Навчати дітей відчувати темп музики та рухатися відповідно до нього; вивчати елементи білоруського танцю, розучити хореографічний етюд; розвивати уміння імпровізувати; виховувати уміння танцювати з іграшкою.

  1. Вхід до залу.

  2. Музичне вітання.

  3. Розминка на середині залу.

  4. Повторення основних рухів білоруського танцю.

  5. Навчання побудові асоціативних фігур (кружечків).

  6. Постановка парного етюду.

  7. Хореографічні ігри на темп музики.

  8. Вправи на заспокоєння дихання.

  9. Уклін, вихід із залу.

Заняття№23

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Характер музики.

Російський танець. Положення рук. Ознайомлення з атрибутами.

Навчати дітей відчувати темп музики та рухатися відповідно до нього; повторити хореографічний етюд з іграшкою; розвивати уміння імпровізувати; виховувати уміння танцювати з іграшкою.

  1. Вхід до залу.

  2. Музичне вітання.

  3. Розминка на середині залу.

  4. Повторення етюду з іграшкою.

  5. Хореографічні ігри на темп музики.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін, вихід із залу.

Заняття№24

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Темп та характер музики. Характер музики. Російський танець, Вивчення основних рухів. Біг, пружинний крок, крок з притупом, поклон.

Навчати дітей відчувати динаміку музики та передавати її за допомогою рухів; передавати емоції та сюжет у танці; продовжувати ознайомлення з російським танцем,повторити положення рук, вивчити біг, крок з притупом, поклон, розвивати виворітність; виховувати любов до танцю.

  1. Вхід до залу.

  2. Виконання розминки на середині залу.

  3. Вивчення бігу, кроку з притупом, пружинного кроку, поклону.

  4. Навчання передаванню емоцій та сюжету у хореографічному етюді.

  5. Хореографічні ігри на сприймання динаміки музики.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід із залу.

Заняття№25

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Темп та характер музики. Польський танець. Вивчення основного кроку.

Навчати дітей відчувати динаміку музики та передавати її за допомогою рухів; навчати виконувати основний крок в польському танці в характері музики; розвивати виворітність; виховувати любов до танцю.

  1. Вхід до залу.

  2. Виконання розминки на середині залу.

  3. Ознайомлення з польським танцем.

  4. Вивчення основного кроку.

  5. Хореографічні ігри на сприймання динаміки музики.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід із залу.

Заняття№26

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Вироблення емоційного сприймання музики. Рухи в характері польки. Робота в парі.

Розвивати у дітей музичний слух; навчати виконувати рухи в характері польки, працювати в парі; розвивати виворітність; виховувати любов до танцю.

  1. Вхід до залу.

  2. Виконання розминки на середині залу.

  3. Навчання виконувати рухи в характері польки.

  4. Робота в парах.

  5. Хореографічні ігри на сприймання динаміки музики.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід із залу.

Заняття№27

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Вироблення емоційного сприймання музики. Рухи в характері польки.

Навчати передавати емоції хореографічними рухами відповідно характеру музики, розвивати емоційне ставлення до музики; формувати емоційний світ дитини шляхом використання засобів музичного та хореографічного мистецтва.

  1. Вхід до залу.

  2. Музичне вітання.

  3. Розминка на середині залу.

  4. Повторення рухів в характері польки.

  5. Хореографічні ігри на розвиток імпровізованої активності.

  6. Вправи на передання емоцій хореографічними рухами відповідно характеру музики.

  7. Вправи на заспокоєння дихання.

  8. Уклін, вихід із залу

Заняття№28

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Релаксація за допомогою музики. Вивчення дрібушки, чесанки.

Навчати передавати емоції хореографічними рухами відповідно характеру музики, розвивати емоційне ставлення до музики; навчати релаксації за допомогою музики, формувати емоційний світ дитини шляхом використання засобів музичного та хореографічного мистецтва.

  1. Вхід до залу.

  2. Музичне вітання.

  3. Розминка на середині залу.

  4. Хореографічні ігри на розвиток імпровізованої активності.

  5. Вправи на передання емоцій хореографічними рухами відповідно характеру музики.

  6. Вправи на заспокоєння дихання, релаксація.

  7. Уклін, вихід із залу

Заняття№29

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Вироблення музичного слуху. Формування емоційно-образного виконання рухів. Хореографічні елементи на підлозі.

Навчати дітей рухатися відповідно ритму музики, розучувати основні рухи до хореографічного етюду; розвивати уважність, спостережливість; виховувати любов до танцю.

  1. Вхід до залу.

  2. Музичне вітання.

  3. Розминка на середині залу.

  4. Впави на підлозі.

  5. Хореографічні ігри на емоційне сприймання музики.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін, вихід із залу

Заняття№30

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Вироблення відчуття ритму. Рухи українського народного танцю. Перемінний крок.

Навчавти дітей чути і передавати рухами ритм музики; вивчати рухи українського танцю, перемінний крок, вивчити привітання в українському стилі.

  1. Вхід до залу.

  2. Музичне вітання.

  3. Розминка на середині залу.

  4. Вивчення привітання в українському танці.

  5. Розучування рухів українського танцю.

  6. Хореографічні ігри на ритмічне сприймання музики.

  7. Вправи на заспокоєння дихання.

  8. Уклін, вихід із залу

Заняття№31

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Вироблення почуття ритму. Рухи українського народного танцю. Вірьовочка.

Навчати дітей розрізняти динаміку музики, розучування новорічного таночка; розвивати уважність, спостережливість; виховувати любов до танцю.

  1. Вхід до залу.

  2. Музичне вітання.

  3. Розминка на середині залу.

  4. Розучування рухів українського народного танцю, вірьовочка.

  5. Хореографічні ігри на темпу і характер музики.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін, вихід із залу

Заняття№32

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Характер танцю. Постановка новорічного таночка.

Навчати дітей розрізняти темп танцю, розучування новорічного таночка; розвивати уважність, спостережливість; виховувати любов до танцю.

  1. Вхід до залу.

  2. Музичне вітання.

  3. Розминка на середині залу.

  4. Розучування новорічного таночка.

  5. Хореографічні ігри на темпу і характер музики.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін, вихід із залу

Заняття№33

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Вироблення музичного слуху. Постановка новорічного таночка.

Навчати дітей розрізняти темп танцю та музики, розучування новорічного таночка; розвивати уважність, спостережливість; виховувати любов до танцю.

  1. Вхід до залу.

  2. Музичне вітання.

  3. Розминка на середині залу.

  4. Розучування новорічного таночка.

  5. Хореографічні ігри на темпу і характер музики.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін, вихід із залу

Заняття№34

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Темп та характер музики. Віпрацювання новорічного таночка.

Повторювати новорічний таночок, удосконалювати виконання рухів до таночка, розвивати синхронність; виховувати спостережливість.

  1. Вхід до залу.

  2. Музичне вітання.

  3. Розминка на середині залу.

  4. Повторення та відпрацювання новорічного таночка.

  5. Хореографічні ігри на характер музики.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін, вихід із залу

Заняття№35

Дата:

Тема

Мета

Хід заняття

Характер і темп музики. Вироблення емоційного виконання танцю.

Повторювати новорічний таночок, удосконалювати виконання рухів до таночка, навчати емоційно виконувати танець, розвивати синхронність; виховувати спостережливість.

  1. Вхід до залу.

  2. Музичне вітання.

  3. Розминка на середині залу.

  4. Повторенн новорічного таночка.

  5. Робота над емоційним виконанням таночка.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін, вихід із залу.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Конспекти занять з хореографії із дітьми 6-го року життя І півріччя

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Картографія та топографія»
Довгань Андрій Іванович
36 години
590 грн
295 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти