Конспекти занять з хореографії із дітьми 3-го року життя ІІ півріччя

Опис документу:
Конспекти занять з хореографії із дітьми 3-го року життя ІІ півріччя

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Конспекти занять з хореографії

із дітьми 3-го року життя

ІІ півріччя

заняття

Дата

групи

Тема

Мета

Хід заняття

1

1

Вправи на підлозі для вироблення розтяжки.

Навчати дітей розміщуватись на підлозі для виконання вправ так, щоб не заважати один одному, навчати тримати дистанцію, ознайомити дітей із вправами на підлозі для вироблення розтяжки. Розвивати гнучківсть, осанку. Виховувати взаємоповагу.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Вправи н апідлозі для вироблення розтяжки.

  4. Хореографічні ігри.

  5. Вправи на заспокоєння дихання.

  6. Уклін та вихід із зали.

7

2

1

Вправи на підлозі для вироблення гнучкості.

Продовжувати навчати дітей розміщуватись на підлозі для виконання вправ так, щоб не заважати один одному, навчати тримати дистанцію, ознайомити дітей із вправами на підлозі для вироблення гнучкості. Розвивати гнучківсть, осанку. Виховувати взаємоповагу.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Вправи н апідлозі для вироблення розтяжки.

  4. Вправи на підлозі для вироблення гнучкості.

  5. Хореографічні ігри.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід із зали

7

3

1

Вправи на підлозі для вироблення розтяжки та гнучкості.

Продовжувати навчати дітей розміщуватись на підлозі для виконання вправ так, щоб не заважати один одному, навчати тримати дистанцію, ознайомити дітей із вправами на підлозі для вироблення гнучкості. Розвивати гнучківсть, осанку. Виховувати взаємоповагу.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Вправи н апідлозі для вироблення розтяжки.

  4. Вправи на підлозі для вироблення гнучкості.

  5. Хореографічні ігри.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід із зали

7

4

1

Розвиток умінь релаксації шляхом виконання хореографічних вправ.

Навчати дітей релаксуванню шляхом виконання хореографічних вправ, виробляти у дітей гнучкість та розтяжку, виховувати уміння відпочивати під музику.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Прослуховування музики.

  4. Вправи на релаксацію.

  5. Уклін та вихід з зали.

7

5

1

Розвиток умінь релаксації шляхом виконання хореографічних вправ.

Навчати дітей релаксуванню шляхом виконання хореографічних вправ, виробляти у дітей гнучкість та розтяжку, виховувати уміння відпочивати під музику.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Прослуховування музики.

  4. Вправи на релаксацію.

  5. Уклін та вихід з зали.

7

6

1

Музично-хореографічні ігри з використанням віршованих компонентів.

Навчати дітей грати у музично-ритмічні ігри з віршованим компонентом; удосконалювати навички рухатися відповідно темпу та характеру музики; виховувати естетичне сприймання хореографії.

  1. Вхід до залу.

  2. Виконання розминки на середині залу.

  3. Повторення позицій рук та ніг..

  4. Музично-ритмічні забави у поєднанні з віршованим компонентом.

  5. Хореографічні ігри на сприймання характеру музики.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід із залу.

7

7

1

Вивчення основного руху, на якому базуватиметься загальний танець до Свята мам. Хореографічні ігри.

Навчати дітей основним рухам, на яких базуватиметься таночки до Свята мам, провести хореографічні ігри, розвивати увагу дітей, спостережливість.Виховувати любов до танцю.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Вивчення основних рухів до загального таночка.

  4. Вправи на релаксацію.

  5. Уклін та вихід із зали.

7

8

1

Постановка загального танцю. Відпрацювання рухів. Хореографічні ігри.

Навчати дітей орієнтуватися у просторі зали під час виконання загального таночка, відпрацьовувати з дітьми правильність та чіткість виконання основних рухів до таночків. Розвивати музичний слух. Виховувати дисциплінованість.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Повторення основних рухів до таночка.

  4. Постановка танцю.

  5. Вправи на релаксацію.

  6. Уклін та вихід із зали.

7

9

1

Вивчення загального танцю. Хореографічні ігри.

Навчати дітей орієнтуватися у просторі зали під час виконання загального таночка, відпрацьовувати з дітьми правильність та чіткість виконання основних рухів до таночків. Розвивати музичний слух. Виховувати дисциплінованість.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Повторення основних рухів до таночка.

  4. Постановка танцю.

  5. Хореографічні ігри.

  6. Вправи на релаксацію.

  7. Уклін та вихід із зали.

7

10

1

Вивчення основних рухів підгрупових таночків.

Навчати дітей основним рухам, на яких базуватимнться таночки до Свята мам, провести хореографічні ігри, розвивати увагу дітей, спостережливість.Виховувати любов до танцю.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на сеедині зали.

  3. Вивчення основних рухів підгрупових таночків.

  4. Повторення загально танцю.

  5. Хореографічні ігри.

  6. Уклін та вихід із зали.

7

11

1

Вивчення основних рухів підгрупових таночків. Навчання емоційному виконанню рухів за показом педагога.

Навчати дітей основним рухам, на яких базуватимуться таночки до Свята мам, навчати емоційному виконанню рухів за показом педагога, провести хореографічні ігри, розвивати увагу дітей, спостережливість.Виховувати любов до танцю.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на сеедині зали.

  3. Вивчення основних рухів підгрупових таночків.

  4. Повторення загально танцю.

  5. Вправи на підлозі.

  6. Уклін та вихід із зали.

7

12

1

Постановка підгрупових таночків. Розвиток уміння орієнтуватися у просторі зали.

Навчати дітей орієнтуватися у просторі зали під час виконання загального та підгрупових таночків, відпрацьовувати з дітьми правильність та чіткість виконання основних рухів до таночків. Розвивати музичний слух. Виховувати дисциплінованість.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Пригадування основних рухів до таночків.

  4. Постановка підгрупових таночків.

  5. Повторення загального танцю.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід з зали.

7

13

1

Вивчення підгрупових таночків. Розвиток уміння орієнтуватися у просторі зали.

Навчати дітей орієнтуватися у просторі зали під час виконання загального та підгрупових таночків, відпрацьовувати з дітьми правильність та чіткість виконання основних рухів до таночків. Розвивати музичний слух. Виховувати дисциплінованість.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Пригадування основних рухів до таночків.

  4. Постановка підгрупових таночків.

  5. Повторення загального танцю.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід з зали.

7

14

1

Відпрацювання загального та підгрупових таночків.

Удосконалювати вміння дітей правильно виконувати руи таночків, навчати рухатися в такт музиці, передавати відповідні емоції в танці, розвивати музичний слух, почуття ритму. Виховувати любов до танцю.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Відпрацювання таночків.

  4. Вправи на заспокоєння дихання.

  5. Уклін та вихід з зали.

7

15

1

Відпрацювання емоціності виконання загального та підгрупових таночків.

Удосконалювати вміння дітей правильно виконувати руи таночків, навчати рухатися в такт музиці, передавати відповідні емоції в танці, розвивати музичний слух, почуття ритму. Виховувати любов до танцю.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Відпрацювання таночків, звернення уваги на емоційність виконання.

  4. Вправи на заспокоєння дихання.

  5. Уклін та вихід з зали.

7

16

1

Хореографічні ігри. Вправи на підлозі.

Навчати дітей дотримуватися правил хореографічних ігор, рухатися в такт музиці, виробляти розтажку та виворітність у дітей, виховувати ввічливість.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Хореографічні ігри.

  4. Вправи на підлозі.

  5. Уклін та вихід із зали.

7

17

1

Проведення ігор на розвиток уваги та уміння відтворювати побачений хореографічний матеріал.

Навчати дітей дотримуватися правил хореографічних ігор, рухатися в такт музиці, відтворювати показані рухи виробляти розтажку та виворітність у дітей, виховувати ввічливість.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Хореографічні ігри на розвиток уваги та уміння відтворювати побачений хореографічний матеріал.

  4. Вправи на підлозі.

  5. Уклін та вихід із зали.

7

18

1

Хореографічні ігри на розвиток імпровізаційної активності дітей.

Навчати дітей утворювати нові комбінації рухів із уже знайомих елементів, розвивати імпровізаційні можливості дітей, виховувати ініціативність, творчість.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Хореографічні ігри на розвиток імпровізаційної активності дітей.

  4. Вправи на релаксацію.

  5. Уклін та вихід із зали.

7

19

1

Проведення ігор на розвиток уваги та уміння відтворювати побачений хореографічний матеріал.

Навчати дітей дотримуватися правил хореографічних ігор, рухатися в такт музиці, відтворювати показані рухи виробляти розтажку та виворітність у дітей, виховувати ввічливість.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Хореографічні ігри на розвиток уваги та уміння відтворювати побачений хореографічний матеріал.

  4. Вправи на підлозі.

  5. Уклін та вихід із зали.

7

20

1

Хореографічні ігри на розвиток імпровізаційної активності дітей.

Навчати дітей утворювати нові комбінації рухів із уже знайомих елементів, розвивати імпровізаційні можливості дітей, виховувати ініціативність, творчість.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Хореографічні ігри на розвиток імпровізаційної активності дітей.

  4. Вправи на релаксацію.

  5. Уклін та вихід із зали.

7

21

1

Хореографічні ігри, спрямовані на розвиток синхронності виконання рухів у дітей.

Навчати дітей виконувати рухи синхронно, під рахунок, виплескування чи вистукування, ознайомити з ритмічними малюнками, розвивати уміння виконувати синхронно прості рухи, виховувати любов до танцю.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Хореографічні ігри, спрямовані на розвиток синхронності виконання рухів у дітей.

  4. Ознайомити із найпростішими ритмічними малюнками.

  5. Вправи на заспокоєння дихання.

  6. Уклін та вихід із зали.

7

22

Хореографічні ігри, спрямовані на розвиток синхронності виконання рухів у дітей. Виплескування ритмічних малюнків.

Навчати дітей виконувати рухи синхронно, під рахунок, виплескування чи вистукування, ознайомити з ритмічними малюнками, розвивати уміння виконувати синхронно прості рухи, виховувати любов до танцю.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Хореографічні ігри, спрямовані на розвиток синхронності виконання рухів у дітей.

  4. Ознайомити із найпростішими ритмічними малюнками.

  5. Вправи на заспокоєння дихання.

  6. Уклін та вихід із зали.

1

7

23

1

Хореографічні ігри, спрямовані на передавання настрою музики.

Навчати передавати настрій музики рухами, продовжити ознайомлення з ритмічними малюнками, розвивати уміння виконувати синхронно прості рухи, виховувати любов до танцю.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Хореографічні ігри, спрямовані на передавання настрою музики.

  4. Виплескування ритмічних малюнків.

  5. Уклін та вихід із зали.

7

24

1

Постановка хореографічного етюду. Музично-ритмічні ігри.

Навчати дітей новому хореографічному етюду, удосконалювати навички виплескувати прості ритмічні малюнки, розвивати музичний слух, виховувати наволегливість.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Вивчення нового етюду.

  4. Хореографічні ігри, спрямовані на передавання настрою музики.

  5. Виплескування ритмічних малюнків.

  6. Уклін та вихід із зали.

7

25

1

Вивчення хореографічного етюду. Музично-ритмічні ігри.

Навчати дітей новому хореографічному етюду, удосконалювати навички виплескувати прості ритмічні малюнки, розвивати музичний слух, виховувати наволегливість.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Вивчення нового етюду.

  4. Хореографічні ігри, спрямовані на передавання настрою музики.

  5. Виплескування ритмічних малюнків.

  6. Уклін та вихід із зали.

7

26

1

Відпрацювання хореографічного етюду. Музично-ритмічні ігри.

Відпрацьовувати із дітьми хореографічний етюд, удосконалювати навички виплескувати прості ритмічні малюнки, розвивати музичний слух, виховувати наволегливість

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Відпрацювання етюду.

  4. Хореографічні ігри.

  5. Виплескування ритмічних малюнків.

  6. Уклін та вихід із зали.

7

27

1

Легкий біг новколо себе в один та інший бік.

Навчати дітей кружляти навколо себе легким бігом спочатку з допоміжним предметом, а потім без нього, розвивати увагу, правильну поставу, виховувати любов до занять хореографією.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Виконання легкого бігу по колу, навколо предмету та навколо себе.

  4. Хореографічні ігри.

  5. Вправи на заспокоєння дихання.

  6. Уклін та вихід із зали.

7

28

1

Постановка етюду з елементом «легкий біг навколо себе». Хореографічні ігри.

Навчати дітей кружляти навколо себе легким бігом, використати цей елемент у новому хореографічному етюді, розвивати увагу, правильну поставу, виховувати любов до занять хореографією.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Удосконалення виконання легкого бігу навколо себе.

  4. Постановка етюду.

  5. Вправи на заспокоєння дихання.

  6. Уклін та вихід із зали.

7

29

1

Вчити збиратися у коло збігаючись із вихідних місць. Хореографічні ігри.

Навчати дітей збиратися у коло із вихідних місць, розвивати уміння орієнтуватися у просторі зали, виховувати дисциплінованість, вихованість.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Навчання збиратися у коло збігаючись із вихідних місць.

  4. Хореографічні ігри.

  5. Уклін та вихід із зали.

7

30

1

Вчити утворювати коло з двох паралельних ліній.

Навчати дітей утворювати коло з двох паралельних ліній, розвивати уміння орієнтуватися у просторі зали, виховувати дисциплінованість, вихованість.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Навчання збиратися у коло з двох паралельних ліній.

  4. Хореографічні ігри.

  5. Уклін та вихід із зали.

7

31

1

Вчити ставати парами по колу.

Навчати дітей ставати парами по колу, розвивати уміння орієнтуватися у просторі зали, виховувати дисциплінованість, вихованість.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Навчання ставати парами по колу.

  4. Хореографічні ігри.

  5. Уклін та вихід із зали.

7

32

1

Постановка хореографічного етюду з використанням фігур «коло» та «пари».

Навчати дітей кружляти навколо себе легким бігом, збиратися у коло, розучити хореографіний етюд з використанням фігур «коло» та «пари», розвивати увагу, правильну поставу, виховувати любов до занять хореографією.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Постановка хореонафічного етюду.

  4. Хореографічні ігри.

  5. Вправи на релаксацію.

  6. Уклін та вихід із зали.

7

33

1

Хореографічні розваги.

Провести із дітьми хореографічні ігри на ровиток музичного слуху та почуття ритму, розвивати правильну поставу, гнучкість, виховувати дисциплінованість.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Хореографічні ігри.

  4. Вправи на релаксацію.

  5. Уклін та вихід із зали.

7

34

1

Хореографічні розваги.

Провести із дітьми хореографічні ігри на ровиток музичного слуху та почуття ритму, розвивати правильну поставу, гнучкість, виховувати дисциплінованість.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Хореографічні ігри.

  4. Вправи на релаксацію.

  5. Уклін та вихід із зали.

7

35

1

Підведення підсумків проведеної роботи за рік.

Провести підсумки проведеної роботи за рік, відзначити дітей, що були активними впродовж усього року, провести хореографічні ігри.

  1. Вхід до зали.

  2. Підведення підсумків.

  3. Хореограічні ігри.

  4. Уклін та вихід із зали.

7

Конспекти занять з хореографії

із дітьми 4-го року життя

ІІ півріччя

Група№3

Група №5

Група№8

заняття

Дата

групи

Тема

Мета

Хід заняття

1

3

Вивчення бокового кроку з приставкою, положення підтримування спіднички з обох боків, закладання розпрямлених долоньок за спину. Хореографічні ігри.

Навчати дітей рухатися боковим кроком з приставкою,дівчаток підтримувати спідничку з обох боків, а хлопчиків – закладати розпрямлені долоньки за спину. Розвивати у дітей уміння рухатися в такт музики, працювати в парі. Виховувати спостережливість, уважність.

  1. Вхід дітей до зали.

  2. Виконання розминки.

  3. Вивчення бокового кроку з приставкою.

  4. Навчання дівчат підтримувати спідничку з обох боків, а хлопчиків – закладати розпрямлені долоньки за спину.

  5. Постановка хореографічного етюду з використанням вивчених елементів.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід із зали.

5

8

2

3

Вивчення положення «руки в боки». Хореографічні ігри.

Навчати дітей правильно приймати положення «руки в боки», удосконалювати навички дітей виконання бокового кроку з приставкою, підтримування спіднички з обох боків, закладання розпрямлених долоньок за спину. Розвивати виворітність, стрункість постави. Виховувати любов до танцю.

  1. Вхід дітей до зали.

  2. Виконання розминки.

  3. Вивчення положення «руки в боки».бокового кроку з приставкою.

  4. Повторення бокового кроку з приставкою, підтримування спіднички з обох боків, закладання розпрямлених долоньок за спину.

  5. Повторення хореографічного етюду з використанням вивчених елементів.

  6. хореографічні ігри.

  7. Вправи на заспокоєння дихання.

  8. Уклін та вихід із зали.

5

8

3

3

Вивчення переведення рук з положення «руки внизу» в «руки на талії» відповідно темпу музики. Постановка етюду.

Навчати дітей правильному переведенню

рук з положення «руки внизу» в «руки на талії» відповідно темпу музики. Відпрацьовувати виконання хореографічних елементів під час танцю. Розвивати гнучкість, граційність виконання елементів танцю. Виховувати увагу та уяву.

  1. Вхід до зали.

  2. Виконання розминки.

  3. Вивчення переведення рук з положення «руки внизу» в «руки на талії» відповідно темпу музики.

  4. Повторення раніше вивчених рухів та елементів.

  5. Постановка хореографічного етюду.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід із зали.

5

8

4

3

Розучування запрошення партнера до танцю. Постановка етюду.

Навчати дітей правильно та виховано запрошувати один одного до танцю. Розвивати уміння танцювати в парі. Виховувати спостережливість, уяву.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. пригадування попередніх вивчених рухів.

  4. Розучування запрошення партера до танцю.

  5. Постановка етюду.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід із зали.

5

8

5

3

Розучування варіантів подяки за танець. Відпрацювання уміння запрошення та подяки у хореографічному етюді.

Навчати дітей варіантам подяки за танець, удосконалювати навички запрошення партнера до танцю. Розвивати спостережливість, уміння працювати в парі.

Виховувати ввічливість.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Розучування варіантів подяки за танець.

  4. Удосконалення виконання запрошення до танцю.

  5. Постановка хореографічного етюду з використанням розучених запрошення та подяки за танець.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід із зали.

5

8

6

3

Удосконалення у хлопчиків уміння запрошувати дівчат до танцю і навпаки.

Навчати дітей зарошувати один одного до танцю та дякувати за танець з відповідними емоціями. Розвивати посидючість, витриманість.

Виховувати ввічливість у танці.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Розучування варіантів подяки за танець.

  4. Удосконалення виконання запрошення до танцю.

  5. Постановка хореографічного етюду з використанням розучених запрошення та подяки за танець.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

7. Уклін та вихід із зали.

5

8

7

3

Формування уміння зєднувати руки внизу з партнером ставши поруч або один навпроти одного.

Навчати дітей зєднувати руки внизу з партнером ставши поруч або один навпроти одного, відпрацьовувати навички дітей запрошувати та дякувати за танець. Розвивати уміння передавати почуття у танці. Виховувати любов до хореографії.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Формування уміння зєднувати руки внизу з партнером ставши поруч або один навпроти одного.

  4. Повторення вивченого етюду.

  5. Вправи на заспокоєння дихання.

  6. Уклін та вихід з зали.

5

8

8

3

Постановка нескладних етюдів на основі вивчених рухів.

Удосконалювати виконання дітьми раніше вивчених рухів, розвивати увагу та память, виховувати спостережливість, творчу уяву.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Постановка етюдів.

  4. Робота над правильністю виконання етюдів.

  5. Хореографічні ігри.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід із зали.

5

8

9

3

Виконання вивчених етюдів

Удосконалювати виконання дітьми раніше вивчених рухів, розвивати увагу та память, виховувати спостережливість, творчу уяву.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Постановка етюдів.

  4. Робота над правильністю виконання етюдів.

  5. Хореографічні ігри.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

7. Уклін та вихід із зали.

5

8

10

3

Вироблення вміння ритмічно і рівномірно стрибати, мяко опускаючись на стопи.

Навчати дітей ритмічно і рівномірно стрибати, мяко опускаючись на стопи, розвивати голіностопний сустав, виворитність. Виховувати любов до танцю.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Вироблення вміння ритмічно і рівномірно стрибати, мяко опускаючись на стопи.

  4. Повторення вивчених етюдів.

  5. Хореографічні ігри.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід із зали.

5

8

11

3

Конкурс на краще виконання вивчених елементів.

Удосконалювати виконання дітьми вивчених елементів, розвивати виворітність, правильну поставу. Виховувати прагнення правильного виконання хореографічних елементів.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на седині зали.

  3. Пригадування вивчених елементів.

  4. Конкурс на краще виконання вивчених елементів.

  5. Вправи на заспокоєння дихання.

  6. Уклін та вихід із зали.

5

8

12

3

Вироблення вміння змінювати характер руху відповідно до танцювального образу. Постановка таночків до Свята мам.

Навчати дітей змінювати характер рухів відповідно до танцювального образу. Навчати основних рухів, на яких будуватимуться таночки до свята. Розвивати уяву, спостережливість. Виховувати любов до танцювального мистецтва.

  1. Вхід до зали.

  2. Розинка на середині зали.

  3. Вироблення вміння змінювати характер руху відповідно до танцювального образу.

  4. Вивчення основних рухів до таночків.

  5. Постановка таночків до Свята мам.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід із зали.

5

8

13

3

Робота у парах, кружляння в парі, зєднавши руки за асоціацією «човником». Вивчення таночків до Свята мам.

Навчати дітей кружляти в парі, зєднавши руки за асоціацією «човником», розучення таночків до Свята мам. Розвивати спростережливість, увагу. Виховувати уміння передавати настрій в рухах.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Робота у парах, кружляння в парі, зєднавши руки за асоціацією «човником».

  4. Вивчення таночків до Свята мам.

  5. Вправи на заспокоєння дихання.

  6. Уклін та вихід із зали.

5

8

14

3

Вивчення виведення ноги на каблук. Доопрацювання таночків до Свята мам.

Навчати дітей вивочити ногу на каблук у такт музиці, удосконалювати вміння дітей кружляти у парі «човником», розвивати уміння працювати у парі. Виховувати любов до танцю.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Навчання дітей виводити ногу на каблук в такт музики.

  4. Удосконалення вміння дітей кружляти у парі «човником».

  5. Доопрацювання таочків до Свята мам.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Улін та вихід із зали.

5

8

15

3

Відпрацювання вивчених рухів та таночків.

Відпрацьовувати з дітьми правильність виконання вивчених рухів та таночків, розвивати силу ніг та рук, виховувати наполегливість.

  1. Вхід до зали.

  2. Розмика на середині зали.

  3. Відпрацьовування вивчених рухів та таночків.

  4. Хореографічні ігри.

  5. Вправи на заспокоєння дихання.

  6. Уклін та вихід із зали.

5

8

16

3

Вироблення емоційності виконання таночків.

Відпрацьовувати з дітьми правильність виконання вивчених рухів та таночків, працювати над емоційнічтю виконання рухів та таночків розвивати силу ніг та рук, виховувати наполегливість.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Відпрацювання таночків.

  4. Робота над емоційністю виконання рухів та танців.

  5. Хореографічні ігри.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід з залу.

5

8

17

3

Вивчення рухів, що можна проасоціювати з тваринами чи певною дією.

Навчати дітей виконувати рухи за асоціацією, провести хореографічні ігри на розвиток імпровізаційної активності. Розвивати творчу активність дітей, виховувати любов до танцю.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Вивчення рухів, що можна проасоціювати з тваринами чи певною дією.

  4. Ігри на розвиток імпровізаційної активності.

  5. Вправи на заспокоєння дихання.

  6. Уклін та вихід із зали.

5

8

18

3

Вивчення рівномірної ходи (на кожну чверть) та бігу (на кожну вісімку).

Навчати дітей рівномірній ході та бігу, удосконалювати уміння дітей рухатися по колу один за одним, розвивати уміння орієнтуватися у просторі зали. Виховувати вихованість у танці.

  1. Вхід у залу.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Вивчення рівномірної ходи (на кожну чверть) та бігу (на кожну вісімку).

  4. Хореографічні ритмічні ігри.

  5. Вправи на заспокоєння дихання.

  6. Уклін та вихід із зали.

5

8

19

3

Притупування ногою на кожну чверть чи на половину такту. Хореографічні ігри.

Навчати дітей притупувати ногою на кожну чверть чи на половину такту, провести із дітьми ритмічні ігри, розвивати музичний слух, почуття ритму. Виховувати любов до танцю.

  1. вхід до зали.

  2. розминка на середині зали.

  3. притупування ногою на кожну чверть чи на половину такту.

  4. Плескання ритмічних малюнків.

  5. Римічні ігри.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід із зали.

5

8

20

3

Формування уміння узгоджувати притупування ногою з плесканням.

Удосконалювати вміння дітей притупувати ногою, навчати дітей притупування узгоджувати з плесканням, навчати виплескувати ритмічні малюнки з використанням притупування. Розвивати музичний слух, почуття ритму.

Виховувати уважність.

  1. Вхід до зали.

  2. Виконання розминки на середині зали.

  3. Формування уміння узгоджувати притупування ногою з плесканням.

  4. Виплескування ритмічних малюнків з притупуванням.

  5. Вправи на розтяжку.

  6. Уклін та вихід із зали.

5

8

21

3

Розвиток імпровізаційної активності дітей шляхом комбінування вивчених рухів чи довільного руху у просторі зали.

Навчати дітей використовувати елементи вивчених рухів для створення нових комбінацій. Розвивати імпроівзаційну активність дітей шляхом комбінування вивчених рухів чи довільного руху у просторі зали. Виховувати любов до творчості.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Розвиток імпровізаційної активності дітей шляхом комбінування вивчених рухів чи довільного руху у просторі зали.

  4. Хореографічні ігри.

  5. Уклін та вихід із зали.

5

8

22

3

Розвиток у дітей уміння розрізняти настрій танцю. Постановка етюдів.

Навчати дітей розрізняти настрій танцю, рочучувати нові етюди, фотмувати уміння передавати настрій в рухах, виховувати наполегливість, активність.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Перегляд відео таночків та визначення їх настрою.

  4. Розучування етюдів із різними настроями.

  5. Вправи на заспокоєння дихання.

  6. Уклін та вихід із зали.

5

8

23

3

Спрямування дітей на передачу відповідного настрою танцю. Ігри на розвиток імпровізації.

Навчати дітей розрізняти настрій танцю, рочучувати нові етюди, фотмувати уміння передавати настрій в рухах, розвивати імпровізаційну активність дітей. виховувати наполегливість, активність.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Хореографічні етюди, робота над емоційністю виконання, передачі настрою.

  4. Ігри на розвиток імпровізації.

  5. Впраи на заспокоєння дихання.

  6. Уклін та вихід із зали.

5

8

24

3

Формування імпровізаційної активності дітей шляхом виконання творчих завдань.

Навчати дітей використовувати елементи вивчених рухів для створення нових комбінацій. Розвивати імпроівзаційну активність дітей шляхом комбінування вивчених рухів чи довільного руху у просторі зали. Виховувати любов до творчості.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Розвиток імпровізаційної активності дітей шляхом виконання творчих завдань.

  4. Хореографічні ігри.

  5. Уклін та вихід із зали.

5

8

25

3

Вивчення хореографічного етюду. Хореографічні ігри.

Навчати дітей рухатися відповідно темпу та настрою музики, розвивати уміння ловити темп музики, виховувати музичний слух.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Постановка хореографічних етюдів.

  4. Вправи на підлозі.

  5. Уклін та вихід із зали.

5

8

26

3

Повторення вивчених етюдів, відрацювання рухів.

Навчати дітей рухатися відповідно темпу та настрою музики, розвивати уміння ловити темп музики, виховувати музичний слух.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Відпрацювання хореографічних етюдів.

  4. Вправи на підлозі.

5. Уклін та вихід із зали.

5

8

27

3

Формування вміння звужувати та розширювати коло.

Навчати дітей звужувати та розширювати коло, розвивати уміння тримати однакову дистанцію, виховувати сумлінність, старанність.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Формування вміння звужувати та розширювати коло.

  4. Хореографічні ігри з використанням фігури «коло».

  5. Вправи на заспокоєння дихання.

  6. Уклін та вихід із зали.

5

8

28

3

Формування вміння виконувати фігуру «лопнув обруч».

Удосконалювати вміння дітей звужувати та розширювати коло, навчати виконувати фігуру «лопнув обруч», розвивати творчу уяву, виховувати стриманість, уміння слухати.

  1. Вхід до зали.

  2. Виконання розминки на середині зали.

  3. Удосконалення вміння дітей звужувати та розширювати коло.

  4. формування вміння виконувати фігуру «лопнув обруч».

  5. Хореографічні ігри.

  6. Впраи на підлозі.

  7. Уклін та вихід із зали.

5

8

29

3

Удосконалювати вміння дітей розрізняти характер та темп музики, рухатися вдповідно до цього.

Удосконалювати вміння дітей розрізняти характер та темп музики, рухатися вдповідно до цього,

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Вправи на визначення характеру та темпу иузики.

  4. Повторення виконання елементу «лопнув обруч».

  5. Музично-ритмічні ігри.

  6. Вправи на заспокоєння дихання.

  7. Уклін та вихід із зали.

5

8

30

3

Проведення хореографічних розваг.

Навчати дітей поводити себе ввічливо під час хореографічних ігор, розвивати увагу, спостережливість, кмітливість, уміння рухатися в такт музиці. Виховувати старанність та сумлінність.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Проведення хореографічних ігор.

  4. Вправи на заспокоєння дихання.

  5. Уклін та вихід із зали.

5

8

31

3

Проведення хореографічних розваг.

Навчати дітей поводити себе ввічливо під час хореографічних ігор, розвивати увагу, спостережливість, кмітливість, уміння рухатися в такт музиці. Виховувати старанність та сумлінність.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Проведення хореографічних ігор.

  4. Вправи на заспокоєння дихання.

  5. Уклін та вихід із зали

5

8

32

3

Вивчення жартівливих та веселих етюдів.

Зацікавлювати дітей до занять хореографією хляхом вивчення нескладних етюдів, проведення хореографічних ігор, розвивати увагу, виховувати уміння виконувати правила.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Розучення етюдів.

  4. Проведення хореографічних ігор.

  5. Вправи на заспокоєння дихання.

  6. Уклін та вихід із зали

5

8

33

3

Музично-ритмічні забави.

Навчати дітей поводити себе ввічливо під час музично-ритмічних забав, розвивати увагу, спостережливість, кмітливість, уміння рухатися в такт музиці. Виховувати старанність та сумлінність.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Проведення хореографічних ігор, музично-ритмічних забав.

  4. Вправи на заспокоєння дихання.

  5. Уклін та вихід із зали.

5

8

34

3

Музично-ритмічні забави.

Навчати дітей поводити себе ввічливо під час хореографічних ігор, розвивати увагу, спостережливість, кмітливість, уміння рухатися в такт музиці. Виховувати старанність та сумлінність.

  1. Вхід до зали.

  2. Розминка на середині зали.

  3. Проведення хореографічних ігор, музично-ритмічних забав.

  4. Вправи на заспокоєння дихання.

  5. Уклін та вихід із зали

5

8

35

3

Проведення підсумків вивченого за рік.

Провести підсумки проведеної роботи за рік, відзначити дітей, що були активними впродовж усього року, провести хореографічні ігри.

  1. Вхід до зали.

  2. Підведення підсумків.

  3. Хореографічна розвага.

  4. Уклін та вихід із зали.

5

8

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з БІОЛОГІЇ залишилося:
0
4
міс.
2
0
дн.
1
3
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!